Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mrhač Music Production Hitparáda 2008

16. 3. 2008

První klip pochází z konce 80. let, tedy z doby, kterou naše redakce sice zažila, ale nic si z ní nepamatuje. Kapela Turbo nám předvede svou píseň Hráč, kterou dodnes pouští na sračkoidních rádiích jako například Hey a s úspěchem ji drhnou všechny zábavové kapely ... Kapela patrně hraje na MDŽ, či snad na zemědělské výstavě Země živitelka, nebo na nějaké podobné veselici, po které hoši bezpochyby přehli nemálo svazaček ... Soustřeďte se především na pohybové kreace kytaristy a jeho neúnavné podupávání Prestižkou. Tato píseň také potvrzuje pravidlo, že mnohé úspěšné zábavové hity jsou ve skutečnosti diskotékové blivajzy, do kterých jsou přidány "drsné" kytary ...

http://www.youtube.com/watch?v=ovu4VKPSkK4

V dalším klipu si posvítíme na zoubek rovněž letité západočeské kapele Brutus. Tuto kapelu naše redakce "objevila" relativně nedávno, protože do západních Čech to máme daleko. Naší nejoblíbenější, a také jedinou, skladbou, kterou od této kapely známe byla až do nedávna "Dlažební kostka" o psovi, co v lese potkal hádejte co ... Nyní si vy i my rozšíříme obzory o další hodnotnou píseň této kapely. Klip bohužel není kompletní, ale stačí se soutředit na pohybové kreace jisté školnice (pokud tedy nelže komentář pod videem) jejího potenciálního šamstra. Jo, a také znáte ten pocit, kdy máte mozek v pisoáru a kamarádi vás musí podpírat na židli?

http://www.youtube.com/watch?v=L6xdfxtsgQU&feature=related

V posledním klipu se podíváme k našim sousedům za řeku Moravu. V jímavé skladbě kapely Tublatanka se dozvíme, jak těžké to mají matky slovenských metlošů, kteří se celé noci toulají po nocích a popíjí k tomu borovičku, demänouku a další dobroty.

http://www.youtube.com/watch?v=9mABBNuwlrQ

Moderoval Vinárník

 

Náhledy fotografií ze složky Agro metal forever

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

dopry mam jmenovce

(tomas mrhac, 17. 6. 2009 11:02)

zdarec pis na TOM.@EMAIL.CZ

Bráchovi

(Jara Šandera, 19. 3. 2008 11:53)

ty drž hubu dementní brácho!!!

Zrádcovi

(Zdeněk Šandera, 17. 3. 2008 18:12)

Vinárníku, ty nejsi férový hráč, prodal ses za peněz pár ... ty motyko ...