Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soft metal 2

30. 3. 2007

Motto: "Jediná správná droga je pro mě Doga." (Gábina Partyšová)

Tak dnes se přátelé podíváme na zoubky fakt ostrému psisku a začneme hned zostra.

TAK DO TŘETICE! DOVOLENÁ S DOGOU OPĚT POD HESLEM „MY VŠICHNI JSME DOGA“!
ANI LETOS NECHCEME NIC PONECHAT NÁHODĚ, VYBRALI JSME KRÁSNÉ PROSTŘEDÍ NA JIŽNÍ MORAVĚ. TERMÍN OD 9. DO 13. ČERVENCE, TEDY OD PONDĚLKA DO PÁTKU. NEBUDE CHYBĚT BOHATÝ DOPROVODNÝ PROGRAM, NAPŘÍKLAD POKUS O VYPITÍ VINNÉHO SKLÍPKU, MAŠKARNÍ REJ (NENÍ PROBLÉM, JAK VYPIJEM VŠE V DOSAHU, BUDEM JAK MAŠKARY), NĚJAKÝ TEN SPORT, BAZÉN, SNAD I KULTURA V PODÁNÍ DOGY. V PÁTEK SE MŮŽOU NĚKTEŘÍ ODEBRAT PAK DO VIZOVIC NA MASTERS OF ROCK! CENA? POHODA – 450 KAČEK NA OSOBU A DEN, ZAHRNUJÍCÍ NOCLEH A POLOPENZI. VYBÍRAT BUDEM ZÁLOHU TISÍC KORUN NA OSOBU. TĚŠÍME SE NA SUPER TÝDEN SE VŠEMI, KDO CTÍ DOBROU ZÁBAVU A HUMOR!

Přátelé musím se přiznat, že až v hókně budu brat, tak se hned musím přihlásit. Taky musím říct Zdenálovi Šanderovi. Hlavně ale Izzi musí mít přelepený bradavky, aby vypadal jako opravdová maškara. Nejvíc se ale těším na Tebe Gábino, doufám, že tam teda budeš a toho svýho prachatýho vepříka necháš doma, jinak bych ti nemohl ukázat, zač je toho Doga!. Ať žije humor a kultura Made in DOGA!!!!

Napsal Vinárník

-TO BE CONTINUED-

 

Náhledy fotografií ze složky Agro metal forever

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Doga-droga

(Blbá Božena, 30. 3. 2007 17:30)

Gábina má pravdu, drogy jsou jenom příjemný svinstvo!!! A Dogy jsou pěkný svině!!! Tuhlevá mě jedna vošklivá Doga (asi Izzi) řufla do prdele!