Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seriál Blogísky 2. díl aneb Troška bloggerské teorie

3. 4. 2007

Ano, jak praví Vočko, jsou jenom dva druhy lidí - s blogem a bez něho. A nyní troška bloggerské teorie.

Blogísky obecně rozlišujeme na blogy o morčatech a blogy sračkoidní, které se dále dělí na blogy o sobě, na blogy o hotelech v japonském hlavním městě Tokiu (prostě zkráceně o Tokio hotelech) a na blogy o počítačích.   

Blogísky o morčatech patří mezi ty nejlepší blogy, ačkoliv i tam se občas najde nějaký ten sračkoidní blog. Autor, resp. povětšinou autorka je nejčastěji vysokoškolsky vzdělaná osoba, která miluje všechny zvířáááátkaaaaa a všechny lidi (i ty vesmírné) a bojuje proti jejich mučení. Zvláštním poddruhem těchto blogísků jsou blogy o prasopsech.  

Blogísky o sobě jsou většinou ty nejtrapnější a nejsměšnější blogy (např. Mengelisův blog). Autor je většinou nějaký sobec, který si myslí, že je zajímavý, ale přitom trpí tak obludnými pseudonázory, až je ostatním a posléze i sám sobě k smíchu. Občas zkouší psát si deník, který však nikdo nečte. Také komentáře k jeho článkům jsou beznadějně prázdné, a když mu tam někdo něco konečně napíše, tak to radši smaže.

Blogísky o hotelech v Tokiu jsou především úzce speciliazované geografické blogísky, jež se zabývají možnostmi ubytování v Japonsku pro některé německé turisty, kteří se cítí být ženami.  

A blogísky o počítačích patří mezi ty nejnudnější blogy, ale naštěstí nejsou tak sračkoidní jako blogísky o sobě. Autor je většinou nějakej počítačovej magor, kterýmu se to v hlavě pořád cyklí.

Tak to je zatím všechno, naše bloggerské výzkumy stále pokračují.

Napsal Dědek  

 

Náhledy fotografií ze složky Morčátka a kočičátka

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ach jo

(Kašpárek, 4. 4. 2007 13:56)

No, to jsem si mohl myslet, pánové se nám tady sletěli jak hejno vos a hýří vtipem, už vám sem chybí jen ten třetí do party. Stačí se už jenom podívat na tu fotku co máte na hlavní stránce a už každej chápe ubohost těchto stránek. Pivní humor, těžkoprdelní "cynismus" a vulgarita.

Verdikt

(Vočko, 4. 4. 2007 11:46)

Drahý Dědku,

no já se na Verdikt moc těším... ale doufám, že bude reflektovat svoji předlohu. Myslím, že ta patří mezi bloggerské majstrštiky. Jak by řekl poeta... je to takový roztomilý vřídek na pojebákované prdeli... Kašpárek má pravdu, voe, nech ho, ty prasáku... nebo upadne ;-))))

Vočkovi

(Dědek, 4. 4. 2007 10:45)

Drahý Vočko, inspiroval jsi mě! Již teď chystám tzv. Verdikt, který nebude o nikom jiném než o nudném a přechytralém Kašpárkovi!

Babička mi dycky říkala:,

(Vočko, 3. 4. 2007 22:26)

"nehraj si pořád s tím Kašpárkem, upadne ti"

...já jsem přemýšlel z jaké kategorie bloggerských komunit pochází Kašpárek... Při bližším ohledání toho, co nechal na podlaze tohoto článku bych řekl, že se ve svých myšlenkách zacyklil... ;-)

Co to je?

(Dědek, 3. 4. 2007 20:49)

Ty vole, co to je za žvásty? To mám snad vlčí mhu?

Tak dost 2

(Kašpárek, 3. 4. 2007 19:56)

Teda musím říct, že tento, zdráhám se napsat blog, je skutečnou ostudou bloggerské scény. Musíte si uvědomit, že bloggerská komunita mnohdy funguje jako jakási kontrola demokracie a každý kdo má svůj blog si na něm může volně prezentovat svoje názory a je skutečně směšné dělat si pod rádoby vtipnými přezdívkami z ostatních blogů srandu a holedbat se vlastním ostrovtipem. Autoři tohoto "blogu" by si měli uvědomit, že jejich "kritika" je mnohdy značně nekonstruktivní a raději než "tepat nešvary" ostatních blogů by měli spíše přistoupit na pravidla spořádané diskuze. Taky si uvědomte, že vaše rádoby cynické a z principu rádoby "anti-intelektuální" články nejsou ani trochu vtipné. Chápu, že váš blog se snaží vytvářet kontroverze, ale ruku na srdce, vůbec se mu to nedaří a je jenom parodií na sebe sama.

Tak dost!

(Ondřej Hučka, 3. 4. 2007 17:06)

Přestaňte si ze mě konečně dělat prdel!!!