Jdi na obsah Jdi na menu
 


Z pumelice blogerské moudrosti. Seriál Blogísky 3.

3. 5. 2007

Motto:

Když si v tísni, napiš to na blog. (Petr Fiala, Mňága a Žďorp)

 

je to asi nuda, ale je tu další díl seriálu na téma blogísky. Já vím, že vás to už vůbec nebaví, ale dnešní díl je speciální. Řeknu vám totiž tajemství. Tak poslouchejte:

 

 

Z nejrůznějších blogísků se dá načerpat ohromná moudrost, kterou automaticky disponují všichni blogeři.

 

Čtením nejrůzněších blogů se tedy ohromně obohacujete a získáváte množství důležitých rad do budoucna. Nuže, pojďme se zamotat do kybernetické pavučiny a načerpejme něco z aury blogerské moudrosti.

A začneme hned zostra.

Mám asi smůlu..nejenže dělám zítra ty přijímačky(toho se ani nebojím, nejsem nervní xD), Ale mám zase zánět močáku...den před přijímačkama..to naštve...bolí to jak sviňa xD

Nu, zde se asi patnáctiletá autorka vypsala z nejniternějších pocitů. A co na to mladý rádoby intelektuál?

Celý svět a bytí je propojování. Všude a ve všem.
Jen mě to napadlo a nechtěl jsem to zapomenout

Tak toto si bando zapište za uši, až se budete snažit sbalit studentky pedagogické fakulty, prý to fakt zabírá. I když Petr Čtvrtníček říká, že ženský sbalíš nejlíp na to, když jim řekneš, že se můžou pořádně vykadit. Tak nevím…No nic jdeme dál.

...mít ho, byl jakýsi předpoklad a nezbytnost pro věci a události budoucí...a pak....po takové době, už bylo záhodno....
A byla to láska na první....dotek..?!?..

Zde je hluboké sdělení poněkud ukryto v mlhách, ale s radostí vám ho přeložím. Autorka prostě jen chtěla říct, že láska k frotérovi je také jenom láska.

Jsem rozespalý, oteklý, opuchlý a ještě moc nevnímám.

Tak toto je příklad takových těch blitců, co se běžně píšou na blog. Autor většinou dále neopomene zmínit, že včera byla plná tramvaj a že dočetl nějakou hrozně intelektuální knížku. Prostě pozérství, určitě to znáte. Co se ale honí hlavou studentce pedagogické fakulty?

Každý je jiný, každý z nich má svůj svět a všichni na sebe navzájem působí....každý z nich ovlivňuje ty druhé...byť třeba nepatrně, ale ovlivňuje....

Hm, na to se dá říct jenom jedno:

To já se z toho jednou v ozdravovně rovnou pozvracel do talíře. Nicméně tím příhoda nekončí, milá zdravotní sestra mě to donutila dojíst i se zvratky.

Tak k tomu není co dodat, toto je bez debat nejvtipnější hláška na celém internetu, i když pro autora asi má jistou existenciální hloubku. Co na to ale říká náš starý známý mladý intelektuál?

Včera jsem byl na výlovu...
Byli tam kapři. Živí i mrtví...a taky rybí prsty...

Docela by mě zajímalo, jestli by na honu viděl bažanty. Živé i mrtvé…a taky srnce…Tohle všechno se dá ale shrnout do jediné moudré věty:

Nový King Kong je békovina!!!

P.S. Jenom vám ještě musím sdělit důležitou novinku. Po několika týdnech klinické smrti se probudil blog http://janos-upstream.blogspot.com/!!! Radujme se! Klik!

Napsal Vinárník

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pls koukněte

(boss, 21. 8. 2007 16:44)

http://www.first-decade.tym.cz

blog: www.dekujeme-odejdete.blog.cz

(Kikča, 20. 8. 2007 15:09)

PLS! HALSUJ! -Jestli hlásneš napiš mi na blog a já ti budu kdyžtak taky hlasovat.Díky

http://mi-ry.blog.cz/0708/2-kolo-je-tu#komentar-15286717

a hlasuj pro: 4

...

(..., 28. 7. 2007 14:26)

dtProsím pošlete to dál!

Tohle nepřestávej nebo se stane něco špatného. Jmenuji se Daisy, je mi 7 let mám blond vlasy a děsivé oči. Nemám nos a uši jsem mrtvá. Pokud tohle nepošleš 15ti lidem zjevím se dnes večer u tvé postele s nožem a zabiju tě.Tohle není vtip!ohle nepřestávej nebo se stane něco špatného. Jmenuji se Daisy, je mi 7 let mám blond vlasy a děsivé oči. Nemám nos a uši jsem mrtvá. Pokud tohle nepošleš 15ti lidem zjevím se dnes večer u tvé postele s nožem a zabiju tě.Tohle není vtip! Něco dobrého se ti stane v 15:22-někdo ti zavolá nebo k tobě promluví a řekne : MILUJI TĚ !!!! P.S: Neporuš to!

Ale no tak ...

(Lékárník, 17. 7. 2007 10:50)

Nebuď tak sebekritická, Svatá prostoto, ty přece nejsi vůl, ty jsi jenom kráva ...

Svatá prostoto

(.....xy, 8. 5. 2007 1:23)

... zvolal,a nestačil se divit, co je na světě za voly.

Héééj

(Big, 3. 5. 2007 16:05)

Hééééj, ty voe.... procitnutí......prozření....... fakt nevim... klika.......kapky....zahrada..kde sem byl a kam směřuju!? A víte kdo je nejtrapnější a kdo mě nejvíc sere, Vinárník!!

Pro Tvixx

(Tramvaják, 3. 5. 2007 15:33)

Polib si, ty zacyklenej magore ... ty seš taky dost hroznej a nikde vo tom nemluvíme ... radši drž hubu, prosímtě ... :-)

XXXXX

(Tvixx, 3. 5. 2007 13:47)

Teda je vidět, že s umíte hovno zacházet s kompama, tyhle stránky jsou dost hrozný.

Bože

(Salome, 3. 5. 2007 13:26)

Vy jste tak trapní...