Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pokání

10. 4. 2007

V jubilejním 30 denním výročí vzniku našeho blogu musíme vážit naše velkolepé dílo výstavby těchto stránek. Tyto dny jsou naplněny vzrušivou, inspirující atmosférou, životem a étosem naší blogerské společnosti. Zvláště radostné je, že k vrcholným dílům se pojí mnohé další úctyhodné výsledky živé, stále náročnější tvůrčí aktivity široké fronty členů naší redakce, od nejstarších až po početnou generaci umělců nejmladších, jejichž růst je rytmován tepem současného života a vyznačuje se stále hlubším chápáním poslání umělce a blogera v naší společnosti.

Avšak i na tom nejlépe vedeném blogu se mohou vyskytnout zrádci a odpadlíci. Proto však také pohrdáme těmi, kdo v nezkrotné pýše ješitné nadřazenosti, sobeckém zájmu nebo dokonce za mrzký peníz se kdekoli na světě - a také na našem blogu se našel jeden takový odpadlík a zrádce, který se odtrhnul a izoloval od svých přátel, a stal se nástrojem Kašpárka, Kouta a Macka a pod jejich jmény rozséval nenávistné, žahavé sémě na těchto stránkách.

Tímto se já, Vinárník, autor těchto lživých a lstivých poznámek a komentářů distancuji od své dřívější rozvracečské aktivity, kterou jsem vyvíjel především na fóru k článku Seriál Blogísky aneb Troška bloggerské teorie. Zde jsem se pod cizími indetitami postavil proti svým redakční kolegům a téměř týden je tahal za nos. Hluboce se omlouvám za moje činy a kaji se. Sypu si popel na hlavu a klečím na hrachu, snad mi neupadne penisek...Můžete mi ještě vůbec odpustit? Už to víckrát neudělám...

Váš Vinárník (Slzy, Slzy, Slzy)

 

Náhledy fotografií ze složky Pokání

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pro svatou prostotu

(Vinárník, 13. 4. 2007 13:08)

No my nezastíráme, že naše články si velké ambice nekladou a stejně tak uznávám, že náš blog by někdo mohl podrobit neúprosné kritice a odkazovat na něj jako směšný odstrašující případ, ale co už naděláme...

Dědek

(Ad Svatá prostota, 12. 4. 2007 15:18)

Sprosťáku ... to si říkáš "blogger"?

Svatá prostoto...

(????, 12. 4. 2007 13:38)

Sypu si popel na hlavu a klečím na hrachu, snad mi neupadne penisek...Můžete mi ještě vůbec odpustit? Už to víckrát neudělám...
tato věta i celé stránky jsou vhodné do seriálu o blogískách , nezdá se vám?


Váš Vinárník (Slzy, Slzy, Slzy)

Tak dost 3

(Dědek, 11. 4. 2007 18:30)

Tak, Kašpárku, to by už stačilo! Vrať se zpátky na svůj nudný blog - Satori v Brně - a přestaň verbovat ztroskotance z jiných blogů a ty, kteří jsou z důvodů ješitnosti či slavomamství, renegátství a notorické bezcharakternosti svolni propůjčit svá jména třeba čertu!

manipulace?

(Kašpárek, 11. 4. 2007 14:13)

Tak tohle mi už nepřijde vůbec vtipný, asi se musíte hodně nudit, co? Běžte se s tímhle pseudoblogem zahrabat. Koho tady chcete nachytávat. Asi vás štve, že vás někdo kritizuje, co?

Co jsem ti říkal, je to fízl!

(Dědek, 11. 4. 2007 1:26)

Čas ti není přízniv. Zůstaneš trčet jako omšelý kámen v horské bystřině, marně se pokoušejíc čelit přívalu vod. Doba se přes tebe přelévá a ty obrůstáš mechem zapomenutí. Ale přece jenom ... asi to s tebou ještě zkusíme! Co říkáš, Vočko?