Jdi na obsah Jdi na menu
 


Inkvi je sparťan aneb Kam se poděl hodný Standa?

2. 8. 2008

Motto: Co je? Co je? Co je? Co je? Co je?

 

Ano, přesně takhle my, pravověrní sparťani a praví čeští fousci, fandíme našemu oblíbenýmu fotbalovýmu klubu. Ale jsou lidi, kteří se za svoje fandění stydí a skrývají ho. Mezi ně bohužel patří i Inkvi, který je jinak oficiálním tvrdým fanouškem Brna.   

 

Inkvi je totiž ve skutečnosti sparťan!!! Ano, je to šokující, ale je to svatá pravda. Inkvi toto přiznání učinil teprve nedávno, ovšem nikoli v rámci pořadu Třináctá komnata, ale v opilosti na večerní párty u Pana G. Inkvi, mezi širokou veřejností známý jako klaun, recitátor a showman, se svým „coming outem“ šokoval téměř všechny přítomné střízlivé osoby (a že jich tam bylo). Nejprve se sice ošíval a pořád mluvil o tom, že fandí Brnu, ale nikdo mu nevěřil. A tak se Inkvi pokusil o poslední možnost přesvědčit účastníky párty o své lásce k Brnu a rozhodl se, že zmlátí každého, kdo fandí Spartě. A tak když zjistil, že Vinárník a Dědek jsou horliví fanoušci Spartičky, drze vyhrožoval, že jim za to rozbije ústa. Dokonce se ptal Štěprda, zda může Dědkovi „mrdnót“. Tento pokus však vyšel naprázdno, a tak se Inkvi rozplakal a drze se přiznal. Když jsme se ho zeptali, proč už nefandí, řekl, že fandí. Jenže nestačí říct: Fandím. Musíš říct: Kurva fandím!!! A Inkvi jen zafuněl: Fandím … kuva! Inkvi, Inkvi, co by na to asi řekl Plukovník? Ano, ten Plukovník, kterej tě vychoval a považuje tě za syna téměř vlastního, voe!

 

Škoda, že Inkvi údajně nemá počítač a nemůže si přečíst tento článek. Třeba by se nad ním od srdce zasmál. Ale spíš asi ne, spíš nás asi bude chtít rovnou zabít. Inu, dobrého pomálu … Ale někteří alibisté (jako je třeba Štěprd J ) mu ho určitě dají přečíst.

 

Na závěr si zazpívejme, nebo v případě Inkviho zarecitujme, jednu pěknou písničku …

„A ten kdo tvrdí, že se na Spartě špatně hraje

Tak je to pěknej idiot a trouba

Dyť je to jasný, co svět světem stojí

Sparta Praha fotbalu je chlouba.“

 

Inu, cynikové nejsou jen tak někdo a jejich cynismus je stejně tvrdej jako sparťanskej kotel! Takže: Ať žije Viktorka Žižkov … teda Sparta! Kuva …

 

Napsali tvrdí fandové Spartičky

P.S.: Zjistili jsme, že Inkvi nemá smysl pro humor, a proto se ptáme: Kam se poděl hodný Standa? Ano, ten Standa, který vždy rozuměl legraci, fandil Spartě a proslul výrokem „Hulení je dobrý, protože pak se de do bab!“ Kde je? Proč jste ho vyloučili ze (S)party Hic, přátelé?

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

U nás jaktěživ nic nebylo

(Pan G., 17. 1. 2009 18:38)

Nikoho jsem neviděl a Inquiho (Vámi zle nazvaného Inkvim) nepřevychováte! Éja zbrójóvka - hej hej

Maskovanej SPARŤAN

(BOByk, 16. 8. 2008 21:53)

Pěkně vám to Inqui nandal, POSMĚVÁČCI:-P!!!!
Boooobyyyy Brnoooooo!
Jestli si někdy opatří komp, tak si dá určitě něco pod jazyk a nastane těžká varianta jako s Capem a chlapama z hospody jednou na fotbale v Brně(kde jinde)a vy se z toho poserete, tak jako na party u Mr. G :-D!!!

Inquizice

(Štěprd, 5. 8. 2008 21:07)

Ajaj cynickej Fight Club si tady vylívá pošlapaný sebevědomí:-)))) ale ste vedle jak ta jedle, Inqui je bývalej agent STB s krycím jménem Sparťan (donášel na Vlastu Třešnáka a taky Vlastičku Chramostovou a to její domací divadýlko, spolupracoval mj. s Janem Rusákem) - to sis Dědku kua jako starej rozvědčik mohl proklepnout než napíšeš takový sračky, ne, Klokane? - jinak je to pravověrnej Bobyk. Kam se poděl Standa - tak na to by mohl spíš odpověď Zlý Pes Josef.. A co ináč, dorazíte v sobotu do Kurek, voové?? Váš Šteprd Žába Mlátička

Obava

(Lékárník, 2. 8. 2008 18:00)

A co když si Inkvi pořídí počítač a v Googlu si zadá svoje jméno a vypadne mu na prvním místě tento článek?