Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krátce z domova aneb Boženiny drby

2. 5. 2007

Krátce z domova aneb Boženiny drby

Zpráva č. 1: Blbá Božena (šéfredaktorka) udělila Vočkovi přísnou důtku za to, že už 23 dní nic nenapsal na náš blog. Vočkovi hrozí nejen vyloučení z Klubu uctívačů Ginga, ale také pozastavení členství v Tripitakově družině a degradace na Čuníka! Vočko, začni se sebou něco dělat!  

Zpráva č. 2: Kretén z Žabic půjde do špitálu! Vinárník to slyšel v autobuse od jeho slaboduché opatrovnice, která to šeptala nějaké ženě. Přejeme Kreténovi brzké uzdravení a  doufáme, že to není nic vážného, ale jen obvylé vyšetření. Kretén z Žabic je proslulý tím, že pomlouvá lid, kteří jezdí autobusem. Teď se mu to holt vymstilo!

Zpráva č. 3: Náš blog dělá pěknou reklamu jedné kosmetické firmě a bereme za to nekřesťanské peníze. Díky tomu Božena teď voní jako nikdy předtím!

Zpráva č. 4: Dědek je po další úspěšné operaci a daří se mu skvěle. Dochází pravidelně na rehabilitace a každý druhý den ho v LDN navštěvuje Vinárník. Nosí mu různé pamlsky a povídá si s ním. Vinárník je v tuto chvíli Dědkův úplně nejvíc nejlepší kamarád!!! Ať jim to přátelství vydrží!

Zpráva č. 5: Michal Kašpárek zvaný též Satoria v Brně zakládá nový zábavný blog - www.xantypavjihlave.cz  Přejeme hodně kladných komentářů!!!

Vaše Božena-Markéta

 

Náhledy fotografií ze složky Ze života redakce

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kretén z Žabic

(Vinárník, 7. 5. 2007 17:42)

Tuhle sem kreténa z Žabic viděl v Segengottes, tak asi ze špitálu utekl liška jedna podšitá.

Falešný

(Kašpík, 6. 5. 2007 10:33)

http://www.opicikral.cz/index_soubory/uvod.html , ano, tyto stránky také preferuji, patří mezi moje nejoblíbenější. Každé ráno nesmí chybět pravý ceylonský čaj, trocha středomořské kuchyně a poslední novinky na diskuzi o opičím králi. Samozřejmě vše za melodie Sun Wukong "Toho, který pochopil prázdnotu".... slast..

Blbost!

(Tlustý nevraživý kritik, 3. 5. 2007 15:30)

Tohle je blog, já se to nebojím říct, o kurvách!!!

....

(Vlasatý vousatý kritik, 3. 5. 2007 13:15)

Teda základní myšlenka tohoto blogu je dobrá, ale zpracování je příšerný.

Falešný

(Mengelis, 2. 5. 2007 22:36)

Fňuk, fňuk.. argumentujte vy žlučovití cynikové

Ad Udáníčko

(Bláznivá Markétka, 2. 5. 2007 21:46)

My si z nikoho neděláme srandu, tohle všechno je svatá pravda! Snad až na tu reklamu, teď propagujeme hodinky.

Udání

(Klement Hamrda, 2. 5. 2007 20:06)

Okamžitě si přestante himlhergot dělat lautr bžundu z Kašpíka nebo vás udám na jeho blogu nebo dokonce na národním výboře, krucajselement!!!