Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krátce z domova II aneb Fír bek!!!

24. 5. 2007

Krátce z domova II aneb Fír bek!!!

Zpráva č. 1: Tak nejprve o jednom velkém návratu: Dědek se vrátil z LDN (čti eldýen), kde prodělal několik operací pajšlu a a kde také složil doktorát z ékonomie a získal tak čestný titul ÉDr. Výtah z jeho rigorozní práce "Největší zápach vydávají popelnice" si můžete přečíst zde. Přátelé z blogu (mimo Boženu) mu připravili pěkné uvítání v jedné vinárně a vůbec bylo veselo. Vinárník se dušoval, že prej si taky udělá doktorát, zatím má jen VUML (čti vúml).

Zpráva č. 2: Kretén z Žabic se stále nevrátil do špitálu! Dědek ho včera viděl, jak si vykračuje svým tápávým krokem po Seggen Gottes. Kretén z Žabic je proslulý tím, že pomlouvá lid, kteří jezdí autobusem, ale to už asi většina čtenářů tuší. Ale tak pro připomenutí, to není nikdy na škodu, takhle si to zopáknout.

Zpráva č. 3: Náš blog stále dělá pěknou reklamu jedné kosmetické firmě a stále za to bere nekřesťanské peníze.

Zpráva č. 4: Vočko udělal myslivecké zkoušky (titul MysDr.) a zakládá s Dědkem a Vinárníkem honitbu. Vočko si už pořídil flintu, mantl a čokla. Kluci se také domluvili, jak budou lovit. Dědek a Vinárník ve srandovních maskách budou nahánět srnečky a Vočko je bude střílet. Dobrý, ne? Božena sice remcá, že prej "kdo ví, co tam budou kluci honit", ale my si o ní myslíme svoje. Kráva!!!

Zpráva č. 5: Pánská část redakce uvažuje, že zbaví Blbou Boženu  místa šéfredaktorky za to, že dovolila uveřejnit tak neskutečné sračkoidní kecy své patnáctileté sestřenice Berušky, které je ve skutečnosti 45 a hledá ji Interpol. Co je moc, to je moc! A zrovna v době, kdy se náš blog zúčastňuje soutěže o nejlepší blog, který vyhlásila Keiko. My snad ještě  kvůli Boženě o to prvenství přijdeme! Boženo, začni se sebou něco dělat, nebo pudeš!  

Zpráva č. 6: Dědek se v LDN seznámil se sympatickou ošetřovatelkou, která si tam odpracovávala trest obecně prospěšných prací za sprejerství. Jmenuje se Doubravka a je to Dědkův nový objev! Podívejte se na její civilní fotečku. Myslíte, že se bude k Dědkovi hodit? Velký věkový rozdíl přece nic neznamená ...

Zpráva č. 7: A na závěr jedna smutná zpráva: Jana F. zemřela. Ale abychom neskončili takhle plačtivě, tak řečeno slovy zpěváka Pavla Lišky (toho, co bydlí v paneláku v Ďáblicích a s nímž spoří půl republiky): FÍR BEK!!!

Pánská část redakce

 

Náhledy fotografií ze složky Z fotek našich přátel

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Věříte?

(Dědek, 27. 5. 2007 23:38)

Já Bohóšovi věřím ... s tou fidorkou Duo to zní přesvědčivě!

Pre všetkých!!!

(Bohóš, 27. 5. 2007 20:36)

Já jsem to nepsal,ale slyšel jsem, že měla nějakou dohodu s ďáblem(něco se zubama) a ten si pro ni došel zrovna o půlnoci,když se cpala Fidorkou Duo.

Mengelisovi

(Dědek, 25. 5. 2007 11:31)

Ty taky drž hubu laskavě ...

Ano ano

(Mengelis, 25. 5. 2007 0:30)

raději třeba místo slova "protože" používejte slovíčko "neb", je to hrozně sofistikovaný a člověk pak vypadá chytře.

!!!!!!

(Vinárník, 25. 5. 2007 0:18)

Jo a taky sem vám chtěl říct drazí kolegové, přestaňte prosím používat v nadpisech slovíčko "aneb", je to hrozně slizký.

Somári!!!

(Vierka Grendárová, 24. 5. 2007 16:53)

Lež jako věž

(Dědek, 24. 5. 2007 15:26)

Vinárníku, ty lháři jeden prolhanej! Jana F. zemřela, psal mě to Bohóš, a když to píše Bohóš, tak se neutrhne!!!

to není pravda

(Vinárník, 24. 5. 2007 11:48)

Jana F. neumřela, já sem ju viděl tuhle ve vlaku, když sem jel do Brna.