Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krátce z domova IV aneb ...

2. 11. 2007

Krátce z domova IV aneb …

Zpráva č. 1: Pánská část redakce (Vočko, Dědek, Vinárník) podepsala petici za konání paralympiády v Česku a také petici za umístění americké raketové základny v Dědkově rodném městečku Prdy nad Medníkem. Pánové souhlasí s tím, aby zde jedna nejmenovaná americká firma vyráběla tenisové rakety a vyvážela je až do Íránu. Jak říká Vočko, sport je strašně důležitej. Sám chodí hrát každou středu šachy do lužáneckého parku.

Zpráva č. 2: Blbá Božena naopak podepsala petici proti umístění chobotnice v Praze. Božena totiž nemá ráda takové ty mořské potvory, nejí ani chobotnice, ústřice nebo humry, a tak nechce, aby se to rozlezlo po Václaváku. Dokonce když byla v roce 1985 na zájezdě ROH v Jugoslávii, tak jako jediná odmítala sníst nějakého mořského živočicha, co jim naservírovali jejich odborářští přátelé ze SFRJ. A tak si radši dala srbské žebírko a dalmatské čufty. Ale zase na druhou stranu, když se Božena opila z rakije, tak se jako chobotnice „chapadlila“ s nějakým Emirem Kusturicou. Z toho je vidět, že ženský neví, co vlastně chtějí.  

Zpráva č. 3: Big stále nevrátil 400 korun českých Štěprdovi, a proto bude co nevidět umístěn do sekce Pokání.

 

Zpráva č. 4: Dědek nedávno viděl v autobuse Prášu a jeho matku. Práša se na něj usmál, a to ještě neví, že zanedlouho bude o něm a jeho matce zase článek na blogu. Cho cho cho!

 

Zpráva č. 5: Cynikové jsou oceňováni. Dědek byl Mezinárodní organizací EMO (EMOIO) vyhlášen AntiEmo Ropákem roku 2007 za svůj štvavý článek o Emo lidech. Zvláště ostře proti němu na XVI. sjezdu EMO v Německém Brodě vystupovali Andy a Kokino.78. Dokonce ho ve svých projevech neváhali označit za „cynika“. Vinárník zase získal ve škole odměnu za sběr lišejníků. Nasbíral jich tři kila!!! A konečně Vočko dostane v práci přidáno. Podařilo se mu uzavřít kontrakt s mysliveckou jednotou ve Strakonicích o dodání 30 kusů paroží výměnou za mladé srnečky. No, hlavně aby ještě někdo nenasadil Vočkovi parohy!

 

Vaše cynická redakce

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

- - -

(Štěprd, 10. 11. 2007 14:31)

Big dluží 400,- - šmejd. Pokud se chcete podívat na někoho kdo opravdu zaplňuje cyberprostor kretenismem, tak tak můžete učinit zde http://www.luckyn.ic.cz/ :-)

Kluci ...

(Paco, 5. 11. 2007 18:11)

... kde ste? komentujte ...