Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krátce z domova III aneb ... Když se Blbá Božena naštve

4. 8. 2007

Zpráva č. 1: Známý brněnsko-indický dýdžej Jáma Ráma byla minulý týden zatčen a poté vyhoštěn z České republiky zpátky do Paňdžábu. Policie ČR zjistila, že byl členem islamistické teroristické buňky, která plánovala vyhodit do povětří budovu, v níž sídlí Rádio Šutudent. Budova rádia je od té doby hlídána po zuby ozbrojenými ostřelovači a těžkou vojenskou technikou. Vedle toho byl Jáma Ráma obviněn z dalších trestných činů, mj. hanobení lidských ostatků a ohrožování pohlavní nemocí. Trestní oznámení na něj podala také Yvonne Přenosilová, protože jí prý údajně odcizil boty proti lásce. Jáma Ráma bude co nejdříve umístěn do sekce Pokání, kde si „odsedí“ svůj trest.  

 

Zpráva č. 2: Dědek vyhlásil stávku. Nenapíše prý žádný článek, dokud se Vočko a Vinárník nezačnou aktivně zajímat o náš blog. Vočko na blog úplně kašle, věnuje se pořád svojí honitbě a Vinárník zase klidně odcestoval (i s Vinárnicí) do Kazachstánu jako poradce v politických procesech. Dědek si zase udělal dovolenou a odjel na konferenci o globálním oteplování. Vinárník poté vyhlásil stávku na protest proti tomu, že pražská část blogu (tj. Vočko a Dědek) nadále ve svých článcích používají ošklivé a slizké slovíčko „aneb.“ Vočko vyhlásil taky stávku, ale zatím neví proti čemu. O průběhu stávek jednotlivých redaktorů vás budeme i nadále informovat.    

 

Zpráva č. 4: Dědek byl nedávno na rušné ulici za bílého dne napaden skupinou EMO lidí. Pořezali ho na zápěstí, vlasy mu polili dehtem a načesali na patku, do jazyku se pokusili píchnout cvoček a pod nos mu namalovali knírek. Zda se jedná o pomstu za jistý kontroverzní článek, je předmětem vyšetřování.    

 

Zpráva č. 5: Vinárník slíbil, že napíše kýč měsíce o ponožkách v sandálech, ale svůj slib stále nesplnil. Bláznivá Markéta rozhodla, že za trest napíše ještě jeden, mnohem kontroverznější článek o ježcích v podpaží.

 

Zpráva č. 5: Podle Heydrichiády je Pičičinda údajně opět těhotná a tentokrát to prý bude chlapeček. 

 

Douška Bláznivé Markéty: Abych řekla pravdu, už jsem z těch věčných stávek redaktorů dost na palici. Taky zrovna prožívám nešťastnou lásku s Vinárníkovým bratrancem ... nééé ... synovcem ... nééé ... bráchou ... já nevím ... vidíte, jak jsem z toho splašená? Držte mě palce, ať to zvládnu!!! A kdy se s vámi, milí čtenáři opět uvidím? No, zase příště, znova! Ale teď vypněte mě prosím, ať nebolí vás hlova!

 

Naše-vaše Bláznivá Markéta 

 

Náhledy fotografií ze složky Pokání

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vzkaz Šošonům

(Vobs, 7. 9. 2007 13:56)

Tady teda chcípl pes ... vypadá to, že snad už ani nejezdíte pařit Ejč of empajrs do Třebu!

To ne ní pravda!

(Jáma Ráma, 14. 8. 2007 0:11)

Ahoj, to co jste napsala tady není pravda. Nikdo mě nezatknuly. Zdraví vás váš indická kamarád Jáma Ráma!