Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krátce z domova VI aneb Konec dobrý, všechno dobré

31. 8. 2008

Motto: „Co mě nezabije, to mě posliní.“ (Vočko)

 

Zpráva č. 1: Zástupce šéfredaktorky a náš kolega, kamarád a Vočko zemřel. K jeho smrti se vrátíme v některém z příštích nekrologů. Abychom vás dlouho nenapínali, můžeme vám prozradit, že zemřel dosti kuriózní smrtí. Vočko se byl předminulý týden podívat u Národního muzea na instalaci růžového tanku, který měl připomenout osvobození Rudou armádou před čtyřiceti lety. Tam se nějak zamyslel a v téhle nestřežené chvíli se celý dvacetitunový kolos utrhl z jeřábu a zamáčkl ho. Zůstal z něho jen mastnej flek, takže Dědek se při identifikaci těla málem pozvracel. Vočko se tak nechtěně stal poslední obětí okupace. Inu, smůla … 

 

Zpráva č. 2: A nyní něco úplně jiného. Redakce vypisuje konkurz na nového redaktora. Hledáme někoho podobného jako je Vočko.

Podmínky:

Pokud chcete pracovat v naší redakci, musíte být tak trochu svině nebo aspoň krysa, tedy kancelářská krysa a musíte umět vykrkat státní hymnu. Všichni ti, co mají prasečí rypák nebo krysí ocas, jsou vítáni.

Nabízíme:

Minimální až nulový plat

Zpocená až smradlavá šéfová

Své nabídky pište do komentářů, vybereme si. 

 

Zpráva č. 3: A nyní něco úplně stejného. Vočko zemřel. K jeho smrti se vrátíme v některém z příštích článků.

 

Zpráva č. 4: A nyní něco veselého: V liberecké zoo se narodil hroch. Jeho adoptivními rodiči se vzápětí stali Vinárník a Dědek. Bláznivá Markýza zase adoptovala mývala a Vočko těsně před smrtí odkázal celý svůj majetek rodině dikobrazů.

 

Vaše ochuzená redakce

 

P.S.: Otázkou, která trápí mětě je skutečnost, zda Vočko zemřel umělecky (v tom případě je mrtvej už několik měsíců, protože nenapsal už dlouho žádnej článek) nebo zda zemřel i biologicky (v tom případě bude zpopelněn a jeho popel rozsypán na jeho nejvěrnější fanoušky, pokud nějaké měl, o čemž většina redakce pochybuje).

Božena má za to, že Vočko neumřel, ale emigroval do nějaký hodně vzdálený země, třeba do Polska. Nutno dodat, že Božena není příliš silná v zeměpisu.

Dědek si myslí, že se Vočko proměnil ve vrabce a uletěl do plejády Ptaah.

Vinárník si je jistý, že člověk toho jména nikdy nebyl členem naší redakce.

A teď se v tom vyznejte!

 

Náhledy fotografií ze složky Ze života redakce

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

juchu

(Já fífa, 1. 12. 2009 14:07)

juchu, dikbrazi se majou :D:D:DD:D

Konečně!!!

(Mira, 7. 9. 2008 20:22)

doufám, že do konce roka skapou všichni členové redakce, pěkně jeden po druhým!!!