Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kýč měsíce ledna - Feminismus

28. 1. 2008

Úvodní slovo Bláznivé Markéty

Jak jistě víte už z dřívějška, Dědek je odporný cynik a já osobně se za tenhle článek jako šéfredaktorka stydím (zase) a omlouvám se (zase) všem holkám, prostě čtenářkám, které jeho slova popudí a naštvou. Mohu vám poradit jediné: Nevšímejte si ho. Moc dobře vím, co to znamená být jediná žena mezi třemi muži. Patřím mezi vás, jsem feministka jako vy. A taky vím, že jako žena bych samozřejmě neměla připustit, aby takový ohavný článek byl zveřejněn na blogu, jehož jsem šéfredaktorkou. Avšak na druhou stranu jako zarputilá bloggerka nemohu připustit cenzuru. A tak vám tento článek předkládám k posouzení s tímto úvodním slovem a doufám, že Dědka roznesete na kopytech. Pac a pusu, holky.

Vaše Bláznivá Markéta, šéfredaktorka  

 

Motto: Až na severní pól šel bych rád, kdybys byla na mě trochu vlídná, ale ty ne a ne se pousmát, tak místo na ten pól půjdu spát …(Tomáš Hanák)  

Co je vůbec tzv. feminismus a proč je považován za kýč? Feminismus je (už podle koncovky „ismus“) „pochybná ideologie, nebo chcete-li sociální hnutí, jehož cílem je potírání jevů, které lze považovat za projevy a součást utlačování ženského pohlaví“. No, prostě řečeno slovy vulgárního maskulinisty: Blbosti, co vymyslelo pár pomatenejch frigidních ženskejch.

Protože budeme hovořit o feminismu, bude dnešní článek plný košilatých vtipů. Ale vzhledem k tomu, že feministky jsou typické tím, že nerozumí legraci, upozorníme je tak, že v kulaté závorce vždy uvedeme, že se jedná o vtip.

 

Jak je všeobecně známo, feminismus je založen na tom, že většina mužů údajně utlačuje ženy, a to prakticky od dětství. Ano, přátelé, už od narození týráme svoje matky, sestry, babičky, a proto je třeba s námi zatočit. V tomto bodě se feminismus chová jako čínská vláda, která upřednostňuje chlapce před dívkami. Feministky by totiž zase nejraději chtěly, aby se muži vůbec nerodili. Je to sice opak, ale v jádru ta samá zvrácenost.

Ale copak v dnešní době někdo ženy utlačuje? Existuje přece rovnoprávnost! Vždyť ženy už mají všechno, co chtěly i nechtěly, například volební právo, právo vlastnit majetek, právo na potrat. Mohou jít na mateřskou dovolenou, chodí dříve do důchodu (naprosto nesmyslně) a dožívají se vyššího věku. A dokonce už vycházejí i speciální časopisy jen pro dámy. Ano, i v dnešní moderní době se sice občas najde pár zlých mužů, kteří ženám ubližují, ale to je naprosto zanedbatelné procento. Většina mužů si žen váží, pouští je první do dveří, nosí jim kytky a pouští je sednout v MHD.

 

Většina žen (zaplaťpánbu) tuto zvrácenou ideologii naštěstí nevyznává, neboť to jsou inteligentní bytosti. Ale pak existují jiné bytosti (také ženy), které jsou schopné vás zažalovat za to, že je pustíte do dveří, že jim přinesete kytku a že je pustíte sednout v MHD. Bohužel v dnešní době je feminismus na vzestupu. A tak na univerzitách vznikají podivné obory jako třeba genderová studia, což jsou ještě větší pavědy než třeba politologie nebo sociologie. Vesměs jde o naprosto nekompetentní skupinu nezadaných žen, která se podobá školnímu kroužku na základní škole. Ženy-genderky předstírají činnost a vlastně jen zneužívají různé granty a dotace, píší údajně radikální články o tom, jak jim muži strašně ubližují a při tom všem se tváří důležitě. Zlí jazykové (např. Vočko) ovšem tvrdí, že některé genderky se neholí a ještě nosí knír … (pozn. redakce: první košilatý vtip) 

Je třeba konstatovat, že tyto ženy jsou povětšinou postiženy nějakým problémem, buď je v dětství někdo z rodiny pohlavně zneužíval, nebo se s nimi zrovna rozešel přítel, popřípadě jsou tak ovlivněny některými médii, že prostě nemají rády muže jako takové. Osobně jsem poznal několik žen, které se za feministky považovaly nebo to alespoň předstíraly. Bohužel musím konstatovat, že se jednalo o velice nafoukané krávy. Občas vypouštěly svoje feministické kecy do éteru, což někteří muži trpně přehlíželi, jiní se do nich pustili. Problém je, že feministky prostě nepřipouštějí názor někoho jiného, a tak tito muži automaticky dostali nálepku maskulinního tvora a člověka se zastaralými názory. Protože nesouhlasili s feministkou, byli okamžitě považováni za muže, který jistě surově mlátí svou partnerku. Běs!

Ale pozor! Existují i muži-feministé, jenž hájí tyto nevědecké názory, naštěstí jich je menšina a žádného neznám. A jak jste již pochopili, Dědek, stejně jako Vinárník, Vočko, Štěprd, Grunge a další jeho kamarádi patří mezi přední maskulinisty. Štěprd dokonce hájí velmi radikální myšlenku, že „ženský patří do ruky buď péro nebo vařečka“. Samozřejmě tím pověstným „pérem“ nemyslí psací pero, že? Cho cho cho … (pozn. redakce: druhý košilatý vtip)

Aniž bych tedy zcela souhlasil se Štěprdem, musím říct, že feminismus je kýč. Proč? Inu, protože je to něco líbivého, avšak nehodnotného, asi jako zahradní trpaslík. Uvedu několik příkladů:

1) Většina feministek se ohání tím, že jim muži ubližují, ale ve skutečnosti vyžadují, aby je muži mlátili jak žito. Ono je totiž to bití vzrušuje. Ano, to je pravda! Feminismus využívají jen, když se jim to hodí a jinak se chovají jako bezcitné a vypočítavé mrchy.

2) Většina feministek si představuje rovnoprávnost tak, že za ně muž všechno zaplatí. Ano, to je pro ně pravý feminismus. Osobně bych si to představoval opačně, totiž tak, že opravdová žena-feministka za mě bez řečí zaplatí večeři v drahé restaurace, návštěvu kina a ještě mi koupí drahý oblek. Ale kdepak, to byste od nich chtěli moc!

3) Většina feministek jen blbě kecá a nikdy ani náhodou nepomohly ženě, kterou opravdu týral nebo bil muž. Zmohou se tak maximálně na pokrytecké rádobyintelektuální žvanění někde v poklidu kavárny. 

Jeden můj kamarád je toho názoru, že feminismus je pouze jakousi dočasnou ženskou nemocí, která zmizí, pokud žena dostane účinnou medicínu v podobě muže. S oblibou monolog na téma feminismus zakončuje slovy: „Tyhle krávy by potřebovaly pořádně vo..kat, aby je ty sračky přešly!“ (pozn. redakce: třetí košilatý vtip) 

Poslední otázka na závěr: Je feminismus stejně nebezpečná ideologie jako nacismus nebo komunismus. Nikoliv, feminismus je především směšný, bezmocný a trapný, stejně jako jeho představitelé či představitelky. Nemusíte se tedy bát, že nastane podobná situace jako ve filmu Sexmise. Toho feministky nejsou schopné a navíc je jich málo. Naštěstí existují ženy, které jsou inteligentní a ví, že feminismus je naprostý nesmysl.

Čtenářky (především J) a čtenáři, kteří také považují myšlenky feminismus za snůšku blábolů, nechť se vyjádří v komentářích. A pokud znáte nějaké košilaté vtipy o feministkách, sem s nimi.

Váš maskulinní Dědek 

P.S.: Víte, co znamená slovo "gender"? Prý to je indonéský bicí hudební nástroj sestávající z dvanácti šňůrou vzájemně spojených kovových desek. No, vidíte, bicí nástroj ... a pak věřte feministkám!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Daveovi

(Pánská část redakce, 15. 2. 2008 13:49)

Díky, Dave, díky tobě ... za podporu i za ten vtip o ženách!

Re: Mecimu

(Dave, 14. 2. 2008 18:25)

Jak je to s tou posřelenou husou? :-)
a feminazi vtip?
Kdy má ženská cenu aspoň 5Kč?
Když tlačí vozejk v supermarketu.
Hodně štěstí, cynikové, v tvorbě webu :-)

Mecimu

(Kato, 2. 2. 2008 15:14)

ty drž hubu pablbe!!!!

Vtip

(Meci, 1. 2. 2008 17:16)

Přijde feministka k doktorovi a doktor povídá: No, to jdete brzo! :-)))))))))))))))))))))))))
P.S.: Neumím vyprávět vtipy ...

Mám Ho!!!!

(Dědek, 1. 2. 2008 11:56)

Já Sexmisi mám na DVD, pučím!

jojo

(Vinárník, 1. 2. 2008 11:36)

jojo Sexmise je fakt dobrej film, docela rád bych ho zase viděl:)