Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sicflajš

13. 5. 2007

Redakční kolega Vočko to už ve svém mini příspěvku nakousl a já to dokončím. Ode dneška na nějakou dobu žádný cynismus, pivní humor a vulgarita. Přišla bída na chudáky a tento blog asi na nějakou dobu osiří. Dědka čeká zkouška na celoživotním vzděkávání a teď navíc leží ve špitále s pajšlem. Nejhorší na tom je, že už ho nic nebaví a pořád si jenom stěžuje, nebo leží v tlustých knihách. Naštěstí je Dědek z rodu železných mužíků, večer šuhaj ráno šuhaj, a bezpochyby se ze všeho vylíže. Jak jistě víte, nejvíc článků sem píše právě Dědek, písmák stará, ale teď i méně činní Vočko a Vinárník mají plné ruce práce. Vočko pro samou mysliveckou latinu nevidí srnce a učí se rozeznávat bobky divoké zvěře, Vinárník renovuje svoji vinárnu a Božena je stejně kráva, která nic kloudnýho nenapíše. To jen tak na okraj.

Tímto se tedy redakce Cyniků se svým milým čtenářstvem na nějakou dobu loučí. Zachovejte nám přízeň a oblažujte nás se svými komentáři jako do teď. A taky se podívejte na článek Davči Věžníka na Musicserveru, inu ne nadarmo se říká ono moudro o holkách a jak se mají správně balit.

Redakce Cyniků Vám všem vinšuje hlavně hodně štěstí, zdraví a božího požehnání, ale na prvním místě hlavně to zdraví.

Vaši Dědek, Vočko, Vinárník und Blbá Božena

P.S.

Naši čtenáři se už teď mohou těšit na další pokračování o seriálů o lidských kuriozitách kolem nás, recenze na pokleslá filmová díla a konečně také na pěkný článek o čínském seriálu Opičí král, cesta na Západ, vzpomíná si na něj ještě někdo?

Napsal Vinárník

 

Náhledy fotografií ze složky Ze života redakce

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

soutez

(kieko, 20. 5. 2007 18:56)

na mem blogu vypukla soutez o nej blog tak si schanej hlasky
na mem blogu vypukla soutez o nej blog tak si schanej hlasky
na mem blogu vypukla soutez o nej blog tak si schanej hlasky
na mem blogu vypukla soutez o nej blog tak si schanej hlasky
na mem blogu vypukla soutez o nej blog tak si schanej hlasky

prosim

(kieko, 19. 5. 2007 10:23)

Na mém blogu je soutěž o nej blog ...přihlaš se prosím www.kieko.blog.cz

Shvake - čheskha vhojak dhobra vhojak

(panG, 15. 5. 2007 7:37)

"Teď uvidíš divadlo, feltkurát bejvá obvykle nalitej.."

Ty vole, Sun-Vu-Kung

(pan G, 14. 5. 2007 21:26)

Vinárník se rozvzpomněl na krásný výlet Oslavou a Jihlavou a Pelhřimovem.. (ale to sem nepatří - ten Pelhřimov). BTW Pelhřimov je srandovní název - ovšem jen do určitého stupně srandy - lokální patriotismus. Těším se na toho Opičáka - nebylo by na škodu nějaky stěžejní díly zkusit najít na PřimémSpojení++. Jinak všem přeju úspěšné studium a na chvíli se vzdálím..

Čauky

(Alis, 14. 5. 2007 12:51)

Přeju Dědkovi hodně zdaru! Mrknite na moje stránky http://bandzone.cz/fan/alis nebo mýho kámoše Gumiho http://www.czechpark.estranky.cz/, můžete se tam hodně dozvědět

Nezvdělanče

(Chytrý hoch z fildy, 13. 5. 2007 14:51)

To je přece řiť a jdi mi k šípku a nezacláněj na těchto skvělých stránkách.

No toto

(Lájoš, 13. 5. 2007 13:49)

Co je kurnik šopa sicflajš, ty dylyno!