Jdi na obsah Jdi na menu
 


Válka světů pokračuje/Cynikové vs. EMO 3:0

29. 4. 2008

Domníváme se, že už nazrál čas na naši další, v pořadí již třetí reakci na existenci EMO. Během pár měsíců, co uplynuly od zveřejnění zásadních článků „Kýč měsíce – EMO lidé“ a „Ještě jednou k EMO zrůdám“ jsme se přesvědčili, že příslušníci této menšiny nemají bohužel ani špetku humoru, což je velice smutné. Většina EMO lidí totiž reagovala na naše články velmi hystericky. Na druhou stranu jsme rádi, že EMO lidé si informace o našem blogu předávají mezi sebou a šíří tak naši slávu dál.

Co jsme o nich zjistili na základě jejich reakcí? Takže kromě toho, že šišlají, snaží se odlišovat od stáda tím, že vytvářejí další stádo, nemají smysl pro humor a jsou hysteričtí, umějí být také zlí a sprostí. Naštěstí se na naši stranu přidali různí virtuální kamarádi, například Hareman, Korep nebo Wendy, kteří nám pomáhali odrážet jejich útoky. I jim tedy děkujeme za podporu!

Za všechny hysterické reakce vybíráme jednu, která v jistém smyslu hovoří za všechny. Nějaká Emo Zuzyk napsala o Dědkovi, že je „čurášššek yeden debilní“. To je milé! Děkujeme! Pod roztomilým názvem „Tag tohle napsal nejakej velkej čůrák“ uveřejnila milý komentář k našemu dnes již legendárnímu článku Kýč měsíce.

A co na to naše redakce? Tak, milá Emo Zuzyku, je sice pravda, že Dědek má největší přirození z celé redakce (ani Bláznivá Markýza, předtím Blbá Božena nemá takové), ale nemůžeš to takhle pouštět na veřejnost, vždyť chodíš teprve do osmé třídy a je ti 14 let, vždyť z toho bude mít Dědek oplétačky s četníky. To je přece proti zákonu i přirozenosti!

Víte, je strašně těžké nedělat si srandu z lidí, kteří se vyjadřují třeba tímto způsobem:

No lidišky píšu vám sem protože mam pocit že moje příspěvky nikdo nečte....a to všechno co tu děláám je zbytečne nemam třeba zluušit blogííínesek? Yáá neffiim...:-( Je mi do plááče z toho (jako je trosilinku kravinka) ale mne to mocinešky mrzí...No a tedka mi tu lííta nějakěj komárek a já sem ho bojííškuju...:-( Já nemam rada komarky jako fakt je nemusíím ale prosíím čtěte to co tu všechno jee... A změnila jsem i designáášeek blogísku..snad se líbí...tak papínešek...váš Emo.Zuzyk

Řečeno slovy Emo Zuzyka, tag tohle musela napsat nějaká velká vagina!

Anebo co si máme myslet o stránkách, kde radí, jak se stát emo? Inu, jak řekl J. K. Nazaretský: Blaze chudým v duchu, neboť jejich je království nebeské ... (všimli jste si, že J. K. Nazaretský je druhou nejcitovanější osobností na našem blogu, hned po Honzovi Werichovi?). A jestli se chcete pozvracet, tak hleďte!

Přesto věříme, že z toho všeho vyrostou a jednou budou plnohodnotnými členy společnosti.

Vaše Redakce

P.S.: A ještě něco! Pozor na EMO! Voni dokážou bejt i panovačný!

 

Náhledy fotografií ze složky EMO zrůdy

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hejjj

(emo Nikol, 24. 10. 2008 23:21)

dedecek curacek jooo em-zuzyk ta nej....sme emošpata

www.vampirefreaks.com/suzanmorgan

(suzanmorgan, 17. 10. 2008 22:28)

to je trapacky toto :D:D ste vsichni trapny jen ja nejviic :D paneboze resite same sracky kdybyste radsi reselilii Topolanka:-)

tomaniacovi

(Redakce, 18. 6. 2008 14:10)

Ve slově čubka se píše B a nikoli P ... a vůbec tvůj pravopis je dost hrozný! Tak se pak nediv, že vás, Emo lidi, máme za primitivy, kteří ani neovládají český jazyk a jenom ho przní.

Emo 4ever!!!!!

(tomaniac, 15. 6. 2008 18:15)

tvl, ty isi ale čupka!!!
Iak naas muuzhesh takhle staale obwiňovath????? Ty isi ale hnus!!!! Isi imho neiwětshii wuul, ktereeho znaam!!!

:-x

(Ježíš Kristus nový a lepší, 10. 5. 2008 14:04)

Už mlčím, už mlčím. Pís. ;-)

Kristus byl EMO!!!

(Blekota, 4. 5. 2008 20:15)

Mám důkazy, mám fotky!!!

Kristovi novému a lepšímu

(Redakce, 4. 5. 2008 20:13)

A ty nám taky dej pokoj, nebo tě zařadíme do cyklu Prasopsi našich dnů!!!

Hříšníci

(Ježíš Kristus nový a lepší, 4. 5. 2008 16:36)

Zhynete v plamenech pekelných, emo-neemo! Hovada.

trocha teologie

(Hareman, 30. 4. 2008 14:33)

Já znám verzi "Blahoslaveni chudí duchem neboť jejich je království nebeské".....v souvislosti s emem to tedy Pánubohu nezávidím