Jdi na obsah Jdi na menu
 


Administrátor estránek je svině! aneb Atentát na kulturu

26. 2. 2008

Dne 21. února t.r. došlo k atentátu na kulturu. Náš blog byl zničehonic odstřižen od vás, našich čtenářů. Toto odpojení trvalo celých pět pozemských dní!!! Pět dní cenzury! Pět dní bez cynismu! Většina našich čtenářů, resp. úplně všichni (a dokonce i sami cynikové) tak neměla možnost sledovat dění v naší redakci a vůbec ve světě.

 

Ale my cynikové jsme odolní. Vydrželi jsme! A tak jako pravda, láska a komerce Vladimíra Železného kdysi zvítězila nad lží, nenávistí a arbitráží Ronalda Laudera, tak nyní zvítězil náš pivní humor, těžkoprdelní cynismus a vulgarita nad cenzurou, byrokracií a vlastizradou Administrátora estránek!

 

Drzý Administrátor sice argumentoval údajným nezaplacením nějakých poplatků z naší strany, ale to byl samozřejmě jen jeho chabý výmysl. Pravda je vždycky někde jinde. Každý den jsme totiž ztratili přibližně okolo jednoho sta až jednoho milionu korun až eur. A stejně tak mohl náš blog navštívit jedno sto až jeden milion návštěvníků. A to je jen hrubý odhad, který provedl Vočko, jenž absolvoval večerní kurz účetnictví! Takže těch pět dní, co byl náš blog mimo provoz, stál přibližně … spočítejte si to!!! Myslíme, že tady bude platit někdo jinej, ale my to rozhodně nebudeme …

 

Dokonce jsme plánovali protestní demonstraci u sídla estránek, ale nakonec z ní tak nějak sešlo (Vočko měl hemoroidy, Dědek průjem, Vinárník motolice a Markéta byla prostě zase jen tak protivná a nafučená). Administrátor tedy nakonec podlehl naší přesile a zapojil nás opět do sítě. A tak jsme opět tu … radujte se, veselte se! A jsme silnější než kdy předtím!!! Ale administrátor je stejně svině! A to může být rád, že ho neznáme jménem.

Vaše Bláznivá Markýza v.r. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Atentat na kulturu..

(Kacita, 10. 4. 2008 21:28)

* zajimavy :d

Atentat na kulturu..

(Kacita, 10. 4. 2008 21:28)

zajimaby :D

Varování

(Administrátor, 28. 2. 2008 10:18)

Vážení, koledujete si o další zablokování!