Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ladislav Jakl je zvíře a ještě úplně nahý!

7. 7. 2008

Generální (a zároveň geniální) tajemník pana prejzidenta se svléká na veřejnosti!!!

Oním „hambářem“ je Laďa Jakl (49), v civilu zpěvák známé blúsové skupiny Folimanka Blús. Její nejznámější hit je popěvek „Neskákejte z Nuseláku, je tam Folimanka“. V této písni Laďa radí sebevrahům, aby neskákali z mostu, protože dole jsou členové kapely. Blúsmani jsou vůbec divní patroni a největší magoři ze všech blúsmenů jsou právě Folimani. Čekají pod mostem na to, až na ně někdo skočí. Není to trošku eklhaft?

Dědek a Vinárník měli nedávno tu čest navštívit koncert této blúsové kapely, ale odešli dost zklamáni. Laďa vůbec nezpíval, jen se šklebil do mikrofonu, vydával různé zvířecí zvuky a hlavně zvučil. A nakonec přišel zlatý hřeb večera: Laďa se přede všemi na pódiu svlékl donaha! Šokoval tím nejenom členy kapely, zejména klávesáka Gestapáka (což je pán, který nosí dlouhý kabát až paty a pod ním je hanbatý), ale také přítomné hosty. A že jich tam bylo!!!

Členové redakce se nedočkali ani autobiografické písně „Planeta opic“, která pojednává o Laďově mládí, ani jeho lamentací na globální oteplování.  

Laďa Jakl (vlastním jménem Láďa Jákl) se v mládí živil jako kaskadér a na jeho vypracovaném pivním břichu to bylo opravdu vidět. Když se však dal do služeb pana prejzidenta a stal se jeho hlásným troubou, odstranil si z jména a příjmení všechny čárky (údajně je to příliš kryptofašistický), aby ho už nikdo nespojoval s kaskadéry. Jeho bratr Péťa Jákl se však stále živí skákáním přes hořící obruč, i když už jenom v cirkusu Berósek (ve skutečnosti skáče přes hořící opice).

Jako důkaz připojujeme několik hanbatých fotografií. Jsme si pochopitelně vědomi novinářské etiky, a tak uveřejňujeme jen fotografie, na nichž je Laďa Jakl polooblečený a polosedí, pololeží na nějaké matraci …   

 

Vaše zděšená redakce

 

Náhledy fotografií ze složky Causa Laďa Jakl

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

!!!

(Vinárník, 9. 7. 2008 17:50)

ještě teď mně je na blití, když vidím ty fotky...

Re: !!!

(Judista, 14. 7. 2010 11:49)

Každý pako ví, že pod Nuselským mostem je park s názvem Folimanka. Čili nejsou tam po ním členové kapely Folimanka Blues, jak se křečovitě vtipný autor domnívá. A tak je to se vším, ví prd a jen se otírá.