Jdi na obsah Jdi na menu
 


Morčecí blogy continued

26. 3. 2007

Každé 3 sekundy v laboratořích...

Každé 3 sekundy zemře v laboratořích 1 zvíře. právě Teď. Teď. A zase. Pokud jste si přečetli tu brožuru (ty 3 části), víte, že většina testů je naprosto zbytečná. Šiřme toto co nejdál!!! Dovedete si představit, co by se stalo, kdyby podobný články zaplavili celou internetovou síť???? Každý den chodí téměř celý svět na internet, brouzdají po něm a serfují kde se dá. Kdyby se podařilo rozšířit to co nejdál, určitě by to pomohlo. Viděli by jsme to my, obyčejní lidi, co to nevídáme jen tak za ocelovými dveřmi světových laboratoří. Viděli by to budoucí rodiče a řekli by si:,,Nechceme aby naše dítě vyrůstalo v takovémhle prostředí!" Jistě, říkáte si, potkani a myši se množí rychle, ale mohla bych vás ujistit, že pokud budeme postupovat tímhle tempem, stahovat, hubit, požírat jako kyselina všechno, na co přijdeme, zbyde na světě už jenom "havěť" a i tu se člověk zanedlouho naučí "používat" ke svému prospěchu. Nezbydou tu ty hezká koťátka, co si rádi hladíme. Ani psi na zahradách. Když v budoucnu vyhlédneme z okna, neuvidíme poletovat ptáky a dívat se na pejskaře v parku. Budou tu jen lidé. Přesněji řečeno roboti. A jelikož je lidská rasa už předem odsouzená k samovyhubení, začínáme se vraždit, znásilňovat a ubližovat i sobě. S naší planetou to jde od 10 k 5. Kopeme si vlastní hrob. No tak, vždyť tu jsme jen hosti!!!! Je velmi hloupý zavřít před tím oči a v klidu se dívat na rodinné komedie v televizi. Ale realita je jiná. Realita je totiž horor. V televizním světě by jsme byli Freddy Crueger a jeho oběti zvířata a zanedlouho i my samotní. To opravdu chceme?? Měli by jsme se probrat a začít jednat! Podepisujme petice a protestujme proti zlu!!!!!!!!!

Co se týká výzkumů atd. já osobně bych testovala kosmetiku a léky na masových vrazích apod. A NA LIDECH, KTEŘÍ TESTUJOU NA ZVÍŘATECH, HLAVNĚ!!!!!

KOPÍRUJTE, KOPÍRUJTE, KOPÍRUJTE!!!! DÁVEJTE NA SVOJE WEBY VŠECHNO CO SI PŘEČTETE O TÝHLE TÉMATICE A HLAVNĚ ŠIŘTE TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

K tomuto článku, už jenom musím připojit pár hezouliiinkýýýýýýých fotek slaďoučkých morčátek, abyste se lépe probrali z toho šoku, až na světě nebudou pejskaři a vy se nebudete muset brodit v hovínkách. Tak a taky musím říct, že se fakt děsím, až všichni budem jak Fredy Krueger, nebo nedej bože roboti, proto vás vyzívám, přilněte ke svému chundelatému morčátku, založte si o něm blog a šiřte do světa pozitivní energii. Taky si občas pohlaďte pěkná koťátka a nevyužívejte potkany a myši ke svému prospěchu. Moc vás o to prosím........Bojujte proti zlu!!!!!! Poté co jsem viděl blogy o morčatech jsem prozřel a od teď chci lidem a vůbec celému světu dávat lásku a k tomu mi doufám dopomůže i lostomilé mošátko, které si koupím. Tímto se s vámi pro dnes loučím....Mějte se tu hezky na té naší planetě.

                                       Navždy váš Vinárník

 

Náhledy fotografií ze složky Morčátka a kočičátka

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

http://lusinka-helisek.blog.cz

(Lusinka & Helísek, 30. 12. 2007 20:17)

nechceš spřátelit blog ,a vy ostatní mrkněte se tam!

super

(Iva, 23. 8. 2007 10:53)

Na mim blogu www.vseomorcatkach.blog.cz je soutěž o nej mazlíčka, takže jesli máte nějaké zvíře tak se určitě přihlašte!! Jo a moc pěknej blog!

???

(Ach jo, 15. 4. 2007 18:40)

To je legrace, vid?.....ha,ha

Ach jo, už je tady Ach jo

(Tramvaják, 12. 4. 2007 15:31)

Ano, blbost je věčnááááá, tys toho příkladem ... no, myslím tebe, Ach jo, dívej se na mě, když s tebou mluvím, ty plantážnice jedna!

Blbost je věčnáááááá

(Ach jo, 12. 4. 2007 11:04)

To je opravdu vtipné...,nějak asi nemáte co na práci,tady pochybuju o zdravém rozumu, autorů těchto stránek.

výzva

(Vočko, 26. 3. 2007 22:40)

Toto není vtip. Pošlete to všem svým kontaktům na ICQ nebo vám do týdne upadne penisek (vagína)

Morčátka růžovoučká ...

(Flanders, 26. 3. 2007 21:20)

Šmankote ... to je moc sladké i na mě!!!