Jdi na obsah Jdi na menu
 


Petr Pliška je zloduch!

8. 2. 2008

Začátkem prosince roku 2007 upozornil Vinárník (kterej má ovšem taky pěkný máslo na hlavě, ale to sem teď nepleťme) na ošklivý článek na blogu s opravdu originálním názvem blog newmusic.cz. Autorem oněch zlých větiček je Petr Pliska-Pliška.

Tento zloduch (a zloduch říkám s plnou vážností!!!) si dovolil na svém pochybném blogu vyhlásit Davču Věžníka největší novinářskou ostudou za rok 2007!!! Pokud nevíte, kdo je Davča, tak jenom upozorňujeme, že to je náš vzor z Kapny a často (už asi dvakrát) nás cituje! Takže pokud ho někdo uráží, uráží zároveň i nás, a to si nemůžeme nechat líbit. Davča přece není žádná novinářská ostuda, ba právě naopak. Dokonce před lety publikoval v Horáckých novinách slavný článek „Příště už bez chemie“!

A proto tímto vyhlašujeme novou kategorii …

Největší zloduch roku 2007: Petr Pliška

A klidně si to můžeš dopsat do té tvé listiny na tvůj sračkoidní blog, Pliško! Tak a máš to, ty žurnalistická žumpo!!!

P.S.: Věděli jsme, že Pliška existuje, Davča nás před ním kdysi varoval. Ale netušili, čeho všeho je schopen! A navíc: Tím, že Pliška označil Pavlíka Anděla za největšího mediálního záškodníka, si pohněval nejen redakci Cyniků, ale také například hudebního kritika Pepu Trojana či nezávislého pozorovatele Štěprda. Petře Pliško, pamatuj si, že máš mocné nepřátele!!!

Vaši rozezlená Bláznivá Markýza (dříve Markéta) a rozezlený Dědek

 

Náhledy fotografií ze složky Ze života redakce

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Díky

(Davča Věžníků, 14. 2. 2008 23:43)

... hoši a děvče. Vzlyk.

No no ...

(Bláznivá Markýza, 8. 2. 2008 9:48)

Abys ty neměl poslední slovo, Vinárníčku ... hlavně, že až do sedmý třídy ses podepisoval s tvrdým y po V ...

hele

(Vinárník, 8. 2. 2008 0:54)

pliška se píše se š