Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vladimír Blažejovský je vůl

17. 11. 2007

Nedávno Vočko, Dědek a Vinárník vyrazili na jednu maloměstskou zábavu, aby se podívali na tančící páry, když je ty holky nezajímaly. Je třeba si přiznat, že kluci se na nové srnečky těšili opravdu hodně. Vočko si dokonce vzal s sebou krabičku předválečných kondomů, protože co kdyby??? Znáte to, ne? Stane se a pak shánějte někde gumu!!! Dědek si zase pro změnu vzal nový příčesek a Vinárník si vyčistil zuby zubní pastou Perlička. No, byli kluci vyfintění jako by šli do bordelu. Jenže pan majitel je odmítl vpustit do sálu. A proč? Protože je plno! A na základě čeho? Ničeho! Tak zněla jeho odpověď! Nebyla s ním zkrátka řeč. Jak se taky chcete bavit s demagogem.  Chlapci se sice dovnitř chtěli aspoň dostat násilím, ale byli vytlačeni Blažejákovými poskoky – Němým Józou a Škaredou Miladou. Redakce si uvědomila, že takové chování nápadně připomíná staré zlaté časy konzumního socialismu, když vedoucí hospody zavřel hospodu, když byl v neděli fotbal a šel se dívat taky a vykašlal se na štamgasty. Tohle je svatá pravda, říkal to i Milouš Jakešů.

Takže stručně řečeno: Vladimír Blažejovský je vůl, který nepochopil, že teď je už jiná doba. Paradoxní na celé situaci je fakt, že se tak stalo v předvečer výročí sametové revoluce. Tak se zdá, že ten Blažeják to trošku přešvihl, jak by řekl Milouš. Redakce mu tedy radí: Tak už se sakra chovej trochu kapitalisticky, člověče!!! A především styďte se, pane!!! To je vše. Tak, to jsme mu to dali!

Pánská část redakce

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

blazejak

(Vočko, 21. 11. 2007 17:56)

Já jsem se nad tím, proč nás blažeják do té poloprázdné kůlničky nepustil, dlouhosáhle zamýšlel a nic mě nenapadá... asi musel mít sakra důvod, když se nenechal zlomit ani Dědkovými výhružkami s ústavní stížností... je to kabrňák

Himlhergot!

(Štěprd, 19. 11. 2007 22:07)

Ještě, že jsem tam nedojel, protože tohle by mě kurevsky dopálilo! Tfujsecsakra!!!

kurvy

(Blažeják, 18. 11. 2007 0:37)

já vám dám, dělat mně z mýho kulturáku kulničku na dřevo!!!!