Jdi na obsah Jdi na menu
 


Panoptikum kuriozit - literární seriál - 2. díl

31. 3. 2007

Díl druhý: Diderotovi pivo dnes nějak nechutná

 

Máme rádi vědátory, avšak jen ty, kteří jsou opravdoví ufoni. Diderot nepochybně patří mezi ně.

 

Diderot byl především člověk klamající tělem i duchem. Poznali jsme ho na střední škole. Na první pohled vypadal jako inteligentní, avšak plachý chlapec, který se svého okolí bojí. Za obroučkami jeho brýlí se však skrývaly oči chladně uvažujícího dravce,  který moc dobře věděl, co dělá. Ještě do čtvrté třídy jej rodiče vozili do školy v kočárku. Ten se teda měl!

 

S Diderotem jsme zažili spoustu piškuntálií, hlavně teda Vočko. Jednou v hospodě, kde byl jistě poprvé, si poručil pivo a když jej ochutnal, pokýval hlavou a pronesl světáckou větu: „Mohlo by bejt hořčejší!“  Máme za to, že v té chvíli pil svoje první pivo v životě. Vočkovi chtěl  vzápětí vylít totéž pivo do rozkroku, neboť si z Diderota tropil nejapnou srandu. Diderot se mu prý podíval zpříma do očí a chladnokrevně se zeptal: "Mám ti to pivo vylít do rozkroku?!" A už už nakláněl sklenici s pivem nad Vočkův rozkrok. Vočko tvrdil, že v té chvíli se ho opravdu bál. Cítil z jeho pohledu, že je schopen všeho.

 

Diderot byl velmi často nadržený. Jeho nenasytná touha po sexuálních dobrodružstvích, která zpravidla vyvrcholila koupí erotického časopisu v trafice, byla využívána ostatními k pobavení. Karlito a Vočko jej proto jednou z legrace přemluvili, aby se spolu s nimi zúčastnil skupinového sexu, s čímž Diderot nadšeně souhlasil. Musel být asi dost zklamaný, když zjistil, že to byl jenom krutý a hlavně cynický žert.

 

Jinak nevíme, zda se Diderot ještě stýká se svým nejlepším kamarádem Milhausem, který mimochodem silně zapáchal potem. Zkrátka, sranda musí bejt, i kdyby fotra věšeli! A to platí i o Diderotovi.

 

V souvislosti s Diderotem je třeba poznamenat, že jeho nároky na potenciální partnerku nebyly zrovna nízké. Podle jeho slov by musela být hezká, chytrá, s velkými ňadry, věrná a souložil by s ní tak jednou měsíčně. No, přejeme úspěšné a doufejme ne příliš dlouhé hledání, milý Diderote.

 

P.S.: Prosíme Vočka, aby popřípadě doplnil tento článek dalšími údaji a storkami. Přece jenom trávil s Diderotem více času.

 

Napsali Dědek & Vinárník

 

Příště: Baron Práša je Velkým vezírem

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ad Diderot

(Blbá Božena, 3. 4. 2007 17:08)

Ten Diderot je fakt hrozně nadrženej, mě chtěl taky do skupináče!!!