Jdi na obsah Jdi na menu
 


Panoptikum kuriozit - literární seriál - 8 a 1/2. díl

2. 7. 2007

Díl „osm a půl“: Pičičinda a její chlapci 

Máme rádi kurvy, ale Pičičinda mezi klasické děvky nepatřila. Slovo „kurva“ zde není myšleno jako sprosté slovo, ale jako označení určitých osob bez ohledu na pohlaví. Piččinda byla totiž krásný exemplář tzv. kurvy zasrané, tj. kurvy, která dá všem, kromě vás. Inu, tak to na tom božím světě chodí.

 

Pičičindu jsme poznali na střední škole, kterou však navštěvovala velmi nepravidelně, přibližně tak jednou za týden. V prvních tanečních byla dokonce Dědkovou taneční partnerkou, bohužel však přišla jen na první čtyři lekce, a tak kvůli ní Dědek dodnes neumí tancovat.

 

Pičičinda mívala současně asi tak pět milenců, jeden ji vozil autem do školy, druhý ze školy, se třetím spala, čtvrtému kouřila a pátý ji živil. Jejím prvním chlapcem byl jakýsi Boža, který ji ovšem jednou podvedl s jinou děvkou, a tak se Pičičinda spřáhla s chlapcem zvaným Gumídek, který byl obecně považován nejen za ošklivého, ale především za úplně pitomého. Pičičinda v milostných vztazích uplatňovala jiná hlediska než ostatní, šla tzv. „po prachách.“ Pokud by někdo z našich čtenářů chtěl být jejím milencem, musel by splnit několik podmínek – mít auto, vilu a tučné konto v bance.

 

Pičičinda ovšem dokázala být velmi zákeřná a zlá. O Karlosovi napsala na dívčích záchodech, že má malý pohlavní úd, což vůbec nebyla pravda, a Bohóš s Dědkem to museli později dementovat.

 

Dědek na Pičičindu nevzpomíná zrovna v nejlepším. Kromě toho, že se kvůli ní nenaučil tancovat, ve druhém ročníku mu ztratila čtenářský deník ze základní školy a ve třetím ročníku mu málem zašantročila jeho sešit do zeměpisu. Vydala ho až poté, co ji Dědek pohrozil zveřejněním celé záležitosti a všeobecnou skandalizací. Dědek mimochodem také patřil mezi muže, jimž Pičičinda slibovala sex, ale skutek utek. Vždycky se na něco vymluvila, například na to, že jsou rodiče doma apod.

 

Ve čtvrtém ročníku Pičičinda už vůbec nechodila do školy, a tak není divu, že propadla u maturity a nakonec neudělala ani opravnou zkoušku v únoru následujícího roku. Na školu neměla čas, protože už tehdy pracovala jako kurvička na videochatech, kde si povídala „úplně nahá“ s východními Němci. Údajně to dělala proto, aby uživila svoje rodiče – invalidní důchodce. Tytéž rodiče ji potom vyhodili z domu. Asi jim dávala málo provize.

 

V současné době je Pičičinda nezvěstná. Podle posledních informací údajně žije v Rakousku s mužem asi o dvacet let starším a má s ním dítě, nejspíš dceru, ze které beztak vyroste stejná kurva jako je její matka. Heydrichiáda sice tvrdí, že ji o minulých prázdninách viděla tankovat na benzince, ale znáte Heydrichiádu, občas dost kecá a vymýšlí si.

 

Vzkazujeme Pičičindě, aby se přestala kurvit a vrátila laskavě Dědkův čtenářský deník. Jinak se, Pičičindo, ocitneš v sekci Pokání a to bude rodeo. Určitě větší tóčo než na videochatech! To ti slibujeme, ty mrcho!

 

Napsal Dědek

P.S.: Omluvte velké množství sprostých slov v článku. V případě Pičičindy však nejde nepoužít vulgární výraz! 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Videochat

(Michela K., 14. 12. 2007 0:22)

[url]http://www.liveczechmodels.com[/url]

<a href="http://www.liveczechmodels.com">Videochat</a>

Pozvánka

(Pičičinda, 4. 7. 2007 0:48)

Ahoj, kluci, přijďte mě někdy navštívit ... http://www.videochat-sally.cz/