Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ještě jednou k EMO zrůdám aneb Causa Kokino.78

29. 9. 2007

Neradi urážíme ostatní bloggery a vůbec všechny fajnový lidičky z internetu, ale tentokrát se nedá dělat nic jiného než potlačit v zárodku vzpouru. Stali jsme se totiž obětí zákeřného a nenávistného útoku zlého EMO člověka, na který musíme reagovat. Oním zloduchem byl Kokino.78, který vystupoval na našem blogísku jako Emo Katyna v diskusi k článku o EMO lidech, kde se do nás pustil, až to hezký nebylo. Je typickým příkladem potrefené husy, která se ozvala. My jsme čekali pozitivní ohlasy na tento článek, což jeho příspěvek rozhodně nebyl. Chtěli jsme, aby naši čtenáři uráželi EMO lidi, ale nechtěli jsme, aby uráželi EMO lidé nás! To si přece nenecháme líbit!  

 

Naštěstí zástupce spřízněné detektivní kanceláře Slabozrak vypátral tajnou identitu Kokina.78. Jmenuje se Petr, pochází z Jihlavy a je mu 17 let. Na základě jeho pozérského profilu jsme poté vytvořili náš vlastní psychologický profil tohoto psychopata.

 

Co o něm tedy říct? Je to klasické EMO (což jak víme znamená Esenciální Magorská Obluda), který se vydává za samozvaného advokáta této okrajové sociální kultury. Je pro něj typické, že v psaném projevu rád používá slovíčko „mno“. Zatím se nám nepodařilo zjistit, co to v EMO řeči znamená. Pravděpodobně se jedná o citoslovce mlaskání, které Kokino.78 vydává při slovním projevu. Z toho je vidět, že s ním asi není žádná pořádná řeč.  

 

Je prý studentem „suppa školy“, ale celé svoje jméno nechce prozradit, musíte si o něj říci. A stejně tak telefon prý dá jenom tomu, kdo si o něj napíše. Proč dělá takový drahoty? Kdo je na něj zvědavej? My teda ne!

 

Co se týče vzhledu, Kokino.78 je velmi ošklivé a hloupé, jako ostatní EMOVÉ. Výška asi 176 - 180 cm, modré oči a blond vlasy. Stručně řečeno:  kýč. Na tváři má umělou bradavici a piercing z BRAVA. Až vyroste, tak si asi nechá narůst knír, pořádnýho mrožáka. S největší pravděpodobností trpí obezitou, protože odmítá uvést svou váhu … (viz větička „mno a ta hmotnost myslim že nejni důležitá“). Povahou je sangvinik a na svět se pochopitelně, jako všichni prímový lidičky, dívá optimisticky. Tím se trošku odlišuje od EMO zrůd, ti totiž zásadně předstírají pesimismus, aby měli důvod se řezat do žil. Kokino.78 se již několikrát pokusilo o sebevraždu, bohužel však zatím jenom ve snu. Rád nosí nevkusné módní věci, které krade v obchodních domech.

 

Proč si zvolil zrovna tu nejidiotičtější přezdívku Kokino.78? Kokino připomíná jeho oblibu sladkých cucavých bonbonů, po kterých se tloustne. Ale co znamená tajemné číslo 78? V roce 1978 se stalo mnoho událostí, například Vietnam vstoupil do RVHP. Že by Kokino.78 byl Vietnamčík? Pokud se jedná o datum narození, tak by Kokino.78 mohlo být ve skutečnosti kůň Železník, který vyhrál v roce 1987 Velkou pardubickou. Pokud se jedná o datum úmrtí, tak je Kokino.78 převtělením buď papeže Pavla VI. nebo papeže Jana Pavla I. Tak těžko říct … Ale spíš asi bude správná první možnost, protože podle fotografie na profilu má takovej koňskej ksicht a určitě i frká. Kokino.78 se totiž původně mělo narodit jako kůň, ale v poslední chvíli si to Pán bůh rozmyslel. Ačkoli Železník bylo docela inteligentní zvíře na rozdíl od Bonbóna …

 

Mezi jeho zájmy patří sport (skvoš, tenis a jiné pinkání, např. hakisák) a posezení se stejně inteligentními přáteli. Má starého ošklivého prasopsa, kterého hodlá utratit v přímém přenosu. Už si dal i inzerát. Poslouchá O-zone, Evu, Vaška a hlavně hudbu stylu emo a hipec taky určo! Bydlí v domě s rodiči a s morčetem, ale podle vlastních slov chce bydlet se svojí girl (tj. s dívkou). Bohužel zatím ho žádná girl nechce, protože vypadá jako p… (doplňte si sami v rámci komentářů).

 

Proto v současné době hledá Kokino.78 nějaký flirt, čili rád by si „tzv. zamrdal“. Údajně je heterosexuál, ale to mu nikdo nevěří. A chce mít bohužel děti, což znamená, že se dočkáme jeho následovníků. Ještě neví kolik dětí, prý podle situace … mno … Jinak je závislý na sexu (souložil totiž už dvakrát), protože denně sedí u internetu a čumí na porno stránky, ačkoliv mu je teprve sedmnáct. Drogy odmítá, ale občas během posezení s příteli tento parchant vykouří krabičku cigaret.

 

Kokino.78 má teď ale stejně hodně starostí, podle jeho vlastních slov „mno ... tak teďkom mě zajímá jenom profil jedný holčiny víte ... mno tak se kouknete na lawi moii ...“ Co to je za mluvu? To je vyjadřování řeznického psa, fujtajbl!!!

 

Slibujeme, že budeme Kokino.78 a další EMO zrůdy i nadále sledovat. Adresa jeho profilu je: http://www.lide.cz/Kokino.78 Mrkněte se tam, mno … Prosíme všechny slušné čtenáře, aby nás podpořili a zesměšnili tohle sedmnáctileté hovado, které si dovolilo urážet starší lidi!!!

 

Vaše zoufalá a bránící se redakce

 

Náhledy fotografií ze složky EMO zrůdy

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

vsem takovyhle kretenum

(:haha, 2. 12. 2007 19:09)

prej jsme jen takovy jako vy...jsme vaším odrazem...víš co jsi tedkom rek?=D=D=D=DDDD

Všem Emo lydyčkám

(Dědek, 30. 11. 2007 8:09)

Omyl, my nejsme trapní, my jsme jenom takoví jako vy, jsme vaším odrazem ... vždyť podívejte se někdy do zrcadla a pochopíte to!

...

(heh, 29. 11. 2007 11:39)

lol....ste trapní ....to je konec :D

Bášniška

(Emo-Dědula7-8, 21. 11. 2007 8:14)

Tobje se moje bášnišššška nelýbý? ty sy ale šurášššek yeden debylný ... xD

Basnicka

(Kreten, 20. 11. 2007 17:25)

Ty wole xD xo je to za sračku ??=D =D =D =D

Básnička, teda písnička ...

(Emo-Dědula7-8, 18. 11. 2007 18:54)

Jak se tu pouštějí do "ciniků", xD
ach, jak jsou naivní a hloupoučcí, xD
ach, jak píšou s pravopisnými chybami, xD
ach, jak nerozumí humoru, xD
ať si prdýlku políbí, xD
ty naše EMO zrůdičky. xD
A tohle napsala Fanynka
a její sestra Jiřinka,
co je primářka a léčí lidi
a koupila mi kabát. xD

ODPOVED

(Emaci, 18. 11. 2007 18:19)

Na to se vam pekne vyserem!:$

-Vasi roztomilí a naivní Emici xD

Poděkování

(Dědek, 17. 11. 2007 19:53)

Děkujeme, "Kacii", za Tvoji důvěru ... xD ... hlavně nám dál pište komentáře a zvyšujte nám sledovanost! Díky moc, vy naši roztomilí a naivní EMÍCI!

:$:ß

(Kacii, 17. 11. 2007 17:36)

Tak u vás se to dá předpokládat xD

To je krásný!!!

(Dědek, 17. 11. 2007 15:23)

Všem fajnovejm EMO lidičkám moc děkujeme za příspěvky!!! Mno, je vidět, že se jim náš blog asi líbí! Ničeho se nebojte, zase o vás napíšeme nějaký článek! A Roučková nebo Roucová nebo jak se jmenuješ, tak klidně chcípni, když chceš ... xD ... nám je to celkem putna ... mno ...

drazí emofanoušci

(Vinárník, 17. 11. 2007 11:34)

ještě sem něco napište, ale moc vás prosím, dbejte na gramatiku....výmysly se píše s "y" jo?

...

(Kacii, 17. 11. 2007 11:33)

Tak vy opravdu nevite co je to,,XD?"a to jste odbornici na Emo xD

....

(Kaci, 17. 11. 2007 11:32)

Prej Roučková xD
Ja chcipu xD

Co to je?

(Lékárník, 17. 11. 2007 2:07)

Proč každou větou ten magor či magorka zakončuje slovy xD? Dává to smysl? já myslím, že ne ... nechápu ... a to jsem PharmDr.

Pohana

(Redakce, 17. 11. 2007 2:06)

Roučková, a ty seš zase pěkná pííííča!!! Right, now hahaha ...

Kokiiinek

(Kaca7-8, 16. 11. 2007 17:56)

Jak se tu pouštějí do kokiho ne xD
jak jsou ubozí xD
Si zamete prve pred vasim prahem xD
a potom kecejte xD

Roucova.K@seznam.cz

(Kokino.78, 16. 11. 2007 17:35)

By me zajimalo ktery čurak to vyhledaval..take kecy...a výmysli ,ježiši xD

Kokino.78

(Katyna, 16. 11. 2007 17:22)

hey...vam malo hrabe že?kdyby neco tak to psala moe segra xD
Wahaa xD

xD smiiiich

(Kokino.78, 16. 11. 2007 17:21)

Nemusite se vubec bat,.že si vašeho članku nevšimnu xD
Vy jste takn naivní xD
vy jste si opravdu mysleli že Kokino.78(my nick)je vybrany kvuli tomu-co jste uvedli?
=D=D...ja chcipu xD
Opravdu je nutne a tak mega tady psat jak vypadam?
A jeste jste zabodovaly s tím co nosím na sobe XD prej kradu v obchodních domech xD
Jestli jste si nevšimli..mam ve fotogalerce jine fotky...xD
Hey,ja nemam slov ,,se sportem jste to vychytali paradne xD ale sk8 ,bmx jste nějak nevypatrali že? xD
omg xD
MOJE jmeno.a kolik mi je a kde bydlím jste vypatrali skvele xD
to se musi uznat xD
Ja pry psychopat xDMnoo?xD
Ja mam stareho prasopsa?..nezavidte mi meho milacka xD
A Denisku si neberte vubec do huby...!!
prej nemam holku...vy jste me dostali xD xDomg...

coo?

(petulqa, 14. 11. 2007 15:10)

si dělate prdel ne......:O( a tak zas buhvi cos te tam psali že...A EMO nejsou žadne zrudy !!! no n ic škoda slov...