Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ještě jednou k EMO zrůdám aneb Causa Kokino.78

29. 9. 2007

Neradi urážíme ostatní bloggery a vůbec všechny fajnový lidičky z internetu, ale tentokrát se nedá dělat nic jiného než potlačit v zárodku vzpouru. Stali jsme se totiž obětí zákeřného a nenávistného útoku zlého EMO člověka, na který musíme reagovat. Oním zloduchem byl Kokino.78, který vystupoval na našem blogísku jako Emo Katyna v diskusi k článku o EMO lidech, kde se do nás pustil, až to hezký nebylo. Je typickým příkladem potrefené husy, která se ozvala. My jsme čekali pozitivní ohlasy na tento článek, což jeho příspěvek rozhodně nebyl. Chtěli jsme, aby naši čtenáři uráželi EMO lidi, ale nechtěli jsme, aby uráželi EMO lidé nás! To si přece nenecháme líbit!  

 

Naštěstí zástupce spřízněné detektivní kanceláře Slabozrak vypátral tajnou identitu Kokina.78. Jmenuje se Petr, pochází z Jihlavy a je mu 17 let. Na základě jeho pozérského profilu jsme poté vytvořili náš vlastní psychologický profil tohoto psychopata.

 

Co o něm tedy říct? Je to klasické EMO (což jak víme znamená Esenciální Magorská Obluda), který se vydává za samozvaného advokáta této okrajové sociální kultury. Je pro něj typické, že v psaném projevu rád používá slovíčko „mno“. Zatím se nám nepodařilo zjistit, co to v EMO řeči znamená. Pravděpodobně se jedná o citoslovce mlaskání, které Kokino.78 vydává při slovním projevu. Z toho je vidět, že s ním asi není žádná pořádná řeč.  

 

Je prý studentem „suppa školy“, ale celé svoje jméno nechce prozradit, musíte si o něj říci. A stejně tak telefon prý dá jenom tomu, kdo si o něj napíše. Proč dělá takový drahoty? Kdo je na něj zvědavej? My teda ne!

 

Co se týče vzhledu, Kokino.78 je velmi ošklivé a hloupé, jako ostatní EMOVÉ. Výška asi 176 - 180 cm, modré oči a blond vlasy. Stručně řečeno:  kýč. Na tváři má umělou bradavici a piercing z BRAVA. Až vyroste, tak si asi nechá narůst knír, pořádnýho mrožáka. S největší pravděpodobností trpí obezitou, protože odmítá uvést svou váhu … (viz větička „mno a ta hmotnost myslim že nejni důležitá“). Povahou je sangvinik a na svět se pochopitelně, jako všichni prímový lidičky, dívá optimisticky. Tím se trošku odlišuje od EMO zrůd, ti totiž zásadně předstírají pesimismus, aby měli důvod se řezat do žil. Kokino.78 se již několikrát pokusilo o sebevraždu, bohužel však zatím jenom ve snu. Rád nosí nevkusné módní věci, které krade v obchodních domech.

 

Proč si zvolil zrovna tu nejidiotičtější přezdívku Kokino.78? Kokino připomíná jeho oblibu sladkých cucavých bonbonů, po kterých se tloustne. Ale co znamená tajemné číslo 78? V roce 1978 se stalo mnoho událostí, například Vietnam vstoupil do RVHP. Že by Kokino.78 byl Vietnamčík? Pokud se jedná o datum narození, tak by Kokino.78 mohlo být ve skutečnosti kůň Železník, který vyhrál v roce 1987 Velkou pardubickou. Pokud se jedná o datum úmrtí, tak je Kokino.78 převtělením buď papeže Pavla VI. nebo papeže Jana Pavla I. Tak těžko říct … Ale spíš asi bude správná první možnost, protože podle fotografie na profilu má takovej koňskej ksicht a určitě i frká. Kokino.78 se totiž původně mělo narodit jako kůň, ale v poslední chvíli si to Pán bůh rozmyslel. Ačkoli Železník bylo docela inteligentní zvíře na rozdíl od Bonbóna …

 

Mezi jeho zájmy patří sport (skvoš, tenis a jiné pinkání, např. hakisák) a posezení se stejně inteligentními přáteli. Má starého ošklivého prasopsa, kterého hodlá utratit v přímém přenosu. Už si dal i inzerát. Poslouchá O-zone, Evu, Vaška a hlavně hudbu stylu emo a hipec taky určo! Bydlí v domě s rodiči a s morčetem, ale podle vlastních slov chce bydlet se svojí girl (tj. s dívkou). Bohužel zatím ho žádná girl nechce, protože vypadá jako p… (doplňte si sami v rámci komentářů).

 

Proto v současné době hledá Kokino.78 nějaký flirt, čili rád by si „tzv. zamrdal“. Údajně je heterosexuál, ale to mu nikdo nevěří. A chce mít bohužel děti, což znamená, že se dočkáme jeho následovníků. Ještě neví kolik dětí, prý podle situace … mno … Jinak je závislý na sexu (souložil totiž už dvakrát), protože denně sedí u internetu a čumí na porno stránky, ačkoliv mu je teprve sedmnáct. Drogy odmítá, ale občas během posezení s příteli tento parchant vykouří krabičku cigaret.

 

Kokino.78 má teď ale stejně hodně starostí, podle jeho vlastních slov „mno ... tak teďkom mě zajímá jenom profil jedný holčiny víte ... mno tak se kouknete na lawi moii ...“ Co to je za mluvu? To je vyjadřování řeznického psa, fujtajbl!!!

 

Slibujeme, že budeme Kokino.78 a další EMO zrůdy i nadále sledovat. Adresa jeho profilu je: http://www.lide.cz/Kokino.78 Mrkněte se tam, mno … Prosíme všechny slušné čtenáře, aby nás podpořili a zesměšnili tohle sedmnáctileté hovado, které si dovolilo urážet starší lidi!!!

 

Vaše zoufalá a bránící se redakce

 

Náhledy fotografií ze složky EMO zrůdy

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ultraluntovi

(Dědek, 1. 10. 2007 15:18)

Že si Kokino.78 šáhne na žíly, toho bych se nebál ... spíš bych se bál toho, že si našeho článku ani nevšimne ... to by nás hrozně mrzelo!!!

heh...

(ultralunt, 1. 10. 2007 14:04)

... až si šáhne na žíly, máte ho na svědomí:)

Dědkovi

(Hareman, 1. 10. 2007 12:21)

Je mi ctí vaše Blahorodí,třeba až budu mít cestu kolem .....

bravo

(Vinárník, 1. 10. 2007 11:53)

a to ještě čtenáři neví, jaký článek bude následovat...mno..

Haremanovi

(Dědek, 1. 10. 2007 8:17)

Přijď si pro odměnu za to "upozornění" (nebudeme tomu říkat udání), zasloužíš si ji!

Udavač

(Hareman, 1. 10. 2007 7:25)

Že bych byl až takovej bonzák,...a tak proč ne