Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ještě jednou k EMO zrůdám aneb Causa Kokino.78

29. 9. 2007

Neradi urážíme ostatní bloggery a vůbec všechny fajnový lidičky z internetu, ale tentokrát se nedá dělat nic jiného než potlačit v zárodku vzpouru. Stali jsme se totiž obětí zákeřného a nenávistného útoku zlého EMO člověka, na který musíme reagovat. Oním zloduchem byl Kokino.78, který vystupoval na našem blogísku jako Emo Katyna v diskusi k článku o EMO lidech, kde se do nás pustil, až to hezký nebylo. Je typickým příkladem potrefené husy, která se ozvala. My jsme čekali pozitivní ohlasy na tento článek, což jeho příspěvek rozhodně nebyl. Chtěli jsme, aby naši čtenáři uráželi EMO lidi, ale nechtěli jsme, aby uráželi EMO lidé nás! To si přece nenecháme líbit!  

 

Naštěstí zástupce spřízněné detektivní kanceláře Slabozrak vypátral tajnou identitu Kokina.78. Jmenuje se Petr, pochází z Jihlavy a je mu 17 let. Na základě jeho pozérského profilu jsme poté vytvořili náš vlastní psychologický profil tohoto psychopata.

 

Co o něm tedy říct? Je to klasické EMO (což jak víme znamená Esenciální Magorská Obluda), který se vydává za samozvaného advokáta této okrajové sociální kultury. Je pro něj typické, že v psaném projevu rád používá slovíčko „mno“. Zatím se nám nepodařilo zjistit, co to v EMO řeči znamená. Pravděpodobně se jedná o citoslovce mlaskání, které Kokino.78 vydává při slovním projevu. Z toho je vidět, že s ním asi není žádná pořádná řeč.  

 

Je prý studentem „suppa školy“, ale celé svoje jméno nechce prozradit, musíte si o něj říci. A stejně tak telefon prý dá jenom tomu, kdo si o něj napíše. Proč dělá takový drahoty? Kdo je na něj zvědavej? My teda ne!

 

Co se týče vzhledu, Kokino.78 je velmi ošklivé a hloupé, jako ostatní EMOVÉ. Výška asi 176 - 180 cm, modré oči a blond vlasy. Stručně řečeno:  kýč. Na tváři má umělou bradavici a piercing z BRAVA. Až vyroste, tak si asi nechá narůst knír, pořádnýho mrožáka. S největší pravděpodobností trpí obezitou, protože odmítá uvést svou váhu … (viz větička „mno a ta hmotnost myslim že nejni důležitá“). Povahou je sangvinik a na svět se pochopitelně, jako všichni prímový lidičky, dívá optimisticky. Tím se trošku odlišuje od EMO zrůd, ti totiž zásadně předstírají pesimismus, aby měli důvod se řezat do žil. Kokino.78 se již několikrát pokusilo o sebevraždu, bohužel však zatím jenom ve snu. Rád nosí nevkusné módní věci, které krade v obchodních domech.

 

Proč si zvolil zrovna tu nejidiotičtější přezdívku Kokino.78? Kokino připomíná jeho oblibu sladkých cucavých bonbonů, po kterých se tloustne. Ale co znamená tajemné číslo 78? V roce 1978 se stalo mnoho událostí, například Vietnam vstoupil do RVHP. Že by Kokino.78 byl Vietnamčík? Pokud se jedná o datum narození, tak by Kokino.78 mohlo být ve skutečnosti kůň Železník, který vyhrál v roce 1987 Velkou pardubickou. Pokud se jedná o datum úmrtí, tak je Kokino.78 převtělením buď papeže Pavla VI. nebo papeže Jana Pavla I. Tak těžko říct … Ale spíš asi bude správná první možnost, protože podle fotografie na profilu má takovej koňskej ksicht a určitě i frká. Kokino.78 se totiž původně mělo narodit jako kůň, ale v poslední chvíli si to Pán bůh rozmyslel. Ačkoli Železník bylo docela inteligentní zvíře na rozdíl od Bonbóna …

 

Mezi jeho zájmy patří sport (skvoš, tenis a jiné pinkání, např. hakisák) a posezení se stejně inteligentními přáteli. Má starého ošklivého prasopsa, kterého hodlá utratit v přímém přenosu. Už si dal i inzerát. Poslouchá O-zone, Evu, Vaška a hlavně hudbu stylu emo a hipec taky určo! Bydlí v domě s rodiči a s morčetem, ale podle vlastních slov chce bydlet se svojí girl (tj. s dívkou). Bohužel zatím ho žádná girl nechce, protože vypadá jako p… (doplňte si sami v rámci komentářů).

 

Proto v současné době hledá Kokino.78 nějaký flirt, čili rád by si „tzv. zamrdal“. Údajně je heterosexuál, ale to mu nikdo nevěří. A chce mít bohužel děti, což znamená, že se dočkáme jeho následovníků. Ještě neví kolik dětí, prý podle situace … mno … Jinak je závislý na sexu (souložil totiž už dvakrát), protože denně sedí u internetu a čumí na porno stránky, ačkoliv mu je teprve sedmnáct. Drogy odmítá, ale občas během posezení s příteli tento parchant vykouří krabičku cigaret.

 

Kokino.78 má teď ale stejně hodně starostí, podle jeho vlastních slov „mno ... tak teďkom mě zajímá jenom profil jedný holčiny víte ... mno tak se kouknete na lawi moii ...“ Co to je za mluvu? To je vyjadřování řeznického psa, fujtajbl!!!

 

Slibujeme, že budeme Kokino.78 a další EMO zrůdy i nadále sledovat. Adresa jeho profilu je: http://www.lide.cz/Kokino.78 Mrkněte se tam, mno … Prosíme všechny slušné čtenáře, aby nás podpořili a zesměšnili tohle sedmnáctileté hovado, které si dovolilo urážet starší lidi!!!

 

Vaše zoufalá a bránící se redakce

 

Náhledy fotografií ze složky EMO zrůdy

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zajimavy clanek

(Kocka, 29. 12. 2008 17:29)

nic

I'm me-I´m EMO!

(EmO_SilEnce_PrincEss, 11. 6. 2008 15:51)

Dobry den, tak to se vam opravdu povedlo.Ted mluvim k vam,postarsim dedkum,kteri nemaji nic jineho na praci, nez zesmenovat a urazet mlade lidi s vlastnim nazorem a stylem...Samozrejme je velmi jednoduche odpovedet na otazku proc-Protoze nam zavidite ze jsme mladi,nudite se,a nalhavate si,ze mate smysl pro humor..=P..A rada zvysim vasi "sledovanost",aby kazdy videl,jake demence dokazou zplodit dospeli,znudeni,zli a netolerantni lide.Ale samozrejme,pokud vas to bavi,jen tak dal,vzdyt je fajn se zasmat,ne?A je jedno,jestli jde o zabavu ubohou a primitivni..=DD..A ke krasnemu okomentovani naseho vzhledu-Vy,kdyz jste byli mladi,nechteli jste mit take nejakou svou,originalni image?Vypadat jinak?..Vsadim se ze jo.A taky si troufam tvrdit,ze kdyby doslo ke srovnani kdo vypada lip,jestli vy,nebo my,mame vyhru jasnou...Takze zalezte do hrobu,a nezapomente mi napsat nejakou "vtipnou" odezvu k memu komentari!!Uz jsem cela natesena..Tak alespon se zasmeju,no...=DDD

Ad Franta Hovno

(Autor článku, 29. 5. 2008 15:53)

lammo? To je nějaký nový emácký výraz nebo nadávka?

Určitě maa prawdu

(tomArmagedon, 28. 5. 2008 16:03)

Když thak čtu tentho člaanek naprostheeho newyrownaneeho idiota, sračky, kteraa obyywaa se mnou tutho planethu, je mi waažně zle.... To si nemysliithe, že my jsme thaky normaalnii??!! Evidentně za stholem u počiitače na druhee straně internetu sedii nějakee newyrovnanee diite........

Bylo by fakth dobree, kdyste začali uvažovat, pokud nezačnethe, skončiithe velmi špathhhně !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hovno

(franta, 26. 5. 2008 11:44)

xD ani nevis co je to emo ty lammo

Pet lahvičce

(Dědek, 10. 1. 2008 16:17)

Ale no thak, Pet! Hareman a já to všechno myslíme ze srandy a chceme tě přinutit (třeba i tímhle způsobem), abys tu legrandu taky pochopila. Jenomže ty ne a ne se pousmát ... Apropo, není pravda, co říkáš: Nejsme kokoti a do nikoho se nesereme, by si z tebe a z EMO lidí jen děláme bžundu, kterou vy bohužel asi nigdy nepochopíte. Ale máš pravdu, my máme na rozdíl od tebe fantazii a ten, gdo tu nic nechápe, budeš nejspíš TY. Klidně o nás napiš, co si myslíš, budeme jen rádi. Stejně děláš jen samý krawiny. Zatím pa
P.S.: Všimla sis? Dokonce jsem přejal tvůj pravopis, abych Ti byl blíž. :-) A ty nám nechceš pořád rozumět. Je mi z toho smutno ...

.... :P......

(p........., 10. 1. 2008 15:51)

dědek lezi ve vane, nuzmu kouka z bricha. Kecal furt nesmysly, ted uz bude zticha. :D

Tag to je konec....

(Pet, 10. 1. 2008 15:44)

Nemá tho cenu ...ste totiž asi banda psychoušů co jsou na uteku nebo fakt newim......s tím sem se fakt este nesetkala.......ste kokoti nic jineho se tu asi nedá napsat...pač nemám takou fantazii jag vy...ste fakt srandysti(kdybyste to nepochopily tak ironicky)protože vy fakt nic nechapete. Tak se do nikoho NESERTE a bude vše v Poho ...Ok?

Kdybych vám tu měla napsat všechno co si otm myslím tag tu sedím pěkně dlouho ale bohužel nemám na takový krawiny čas......

Tak se mějtě.....

Hareman

(co myslíš ?, 10. 1. 2008 15:37)

Hele flaško co tím chceš říct ? Jako že podle toho kolik dělám vykřičníků,takovájsem ? Tk hoď spátečku. Flaško dívej něco ti řeknu: Na světě je mnohohavarií ale nejhorší je srážka s BLBCEM ! Viď ?

pro PET(lahev)

(Hareman, 8. 1. 2008 11:34)

jeden vykřičník-zdůraznění
dva vykčičníky - záchvat hysterie
tři vykřičníky -demence

a ke všemu strašně nudíš

rozsudek??? tak to bych se hádala...!!!!

(PET, 4. 1. 2008 9:13)

hele dědku tomuhle říkáš rozsouzení??? jaké já mám chyby a nemám víš třeba ty čárky se mi nevmistí protože žádné diktáty zatím nepíšem a až je budem psát tak si na ně vzpomenu!!!!Nemusíš se bát!!! Co se týče slovíčka "tag" pííšu to tak protože se mi to líbí, přestože vím že se to slovíčko píše "tak"!!!Mimochodem jsi nějak chytrý ne?!?mně tady poučuješ jak se co píše a sám si tam píšeš slovíčka s "G" kde má být "k" a neřekla bych že to bylo ůčelné.....Dědku když chceš soudit tak alespoň POŘÁDNĚ....Jak řekl Klasik a odešel....

Rozsouzení

(Dědek, 20. 12. 2007 15:54)

Holky, nehádejte se! Měl bych k vaší debatě jenom pár poznámek:
1. Pet, mezi slovy ve větě se občas píší čárky, pokud se jedná o tzv. souvětí, což jistě případ Tvojí velmi dlouhé věty. Nezapomínej na ty čárky, mohlo by se Ti to vymstít, třeba ve školním diktátu.
2. Slovo "tag" se sice takto vyslovuje, ale píše se "tak". Nemůžeš všechna slova "psát tag, jag je slyšíš". To by potom "svatba" byla "svadba", "bonbon" namísto "bombon" atd.
3. Domnívám se, že se pleteš slova mentalita a senilita. Nevím totiž nic o údajné chorobě zvané "pokročilá mentalita". Ale nic si z toho nedělej! Znám dívku, co si plete slova "pláž" a "poušť".
4. A co se týče označení, že je NasranaAleNeEmo "opice", tak dodávám, že nikdo není dokonalý. Tak buď víc tolerantní, Pet. Buďte, prosím, tolerantní!
Čili shrnuto, do první třídy by ses měla vrátit spíše ty, Pet!

mental????..........

(pet, 20. 12. 2007 11:35)

)
ty okom to tady mluvíš??? když chceš soudit tag se nejdřív podíívej na sebe!!!!!!!!!! si moc o sobě myslíš nám tu nadaváš do mentalu a ty sama neumíš psat vrat se do 1.třídy tam te to možná naučí ale nevěřím tomu moc protože ta tvoje mentalita je v pokročilém stadiu........ale mužeš to zkusit nic za to nedáš....jo a ta žiletka ti moc nepomůže jednou jsi opici a tag to zustane.....

EMO člověče, nezlob se!

(Dědek, 19. 12. 2007 14:43)

Škoda, že valná většina EMO zrůd neumí pořádně psát, jinak bychom si krásně popovídali ... Ale my vám tu disdebilitu vyženeme z hlovy, to si pište! :-)

ale nééé...

(nasranaAleNeEmo, 18. 12. 2007 18:35)

jen uprimna, a hlavne ne sprosta ;-)

NasranaAleNeEmo,

(Petulqa, 18. 12. 2007 18:18)

jaj... běž do pitche....si trapná !!
!

emáčům...

(NasranaAleNeEmo, 17. 12. 2007 21:09)

stejne vam zavidim ze ty svy depky jenom predstirate - ja vim puberta je kruta, ale vite co? lepsi uz to nebude... nechcete nekdo pucit ziletku? (ale vratit, holim si s ni nohy)

Žádost

(Hareman, 17. 12. 2007 14:27)

u dalších emáckých příspěvků bych prosil o překlad do češtiny...děkuji ..mno...

Výchova

(Dědek, 15. 12. 2007 2:27)

Jsem rád, že jsme vás alespoň naučili psát bez pravopisnejch chyb, dyť se to po vás nedalo číst, to byl hnus ... fujtajxl ... a tradičně naše-vaše "xD"!

debílek

(sany, 7. 12. 2007 9:09)

Ktery čurak to psal o kokim, je asi pěknej retard!! a magor a .... mylím že nám chtěl popsat sebe ale spletl si jmeno ..se stava :D lol. měl bys ten članek smazat!!!to asi vše měj se !!!